Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni?

Hogyan lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
18/L 10kgot
2014. jan. 1. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
google?
2014. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írd be,hogy fogyókúra és nézd meg mit ad ki..
2014. jan. 1. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is határozd el az elképzelésed.

Másodszor kezdj el mozogni de ne hirtelen mert attól kikészülhetsz. Attól függ mennyire vagy mozgékony mennyit mozogsz naponta mert azt megszokja a szervezeted és annak a többszörösét kell mozognod.

Lényeg hogy ne konditermekbe kezdd el mert teljesen felesleges csak a pénzt dobod ki és az ízületeid teszed tönkre.

Javaslom hogy kezdd kardió mozgással. Inkább sétálj nagyokat, vagy menj el kocogni lehetőleg ne az utcán aszfalton ha van közelben földes út inkább ott mert nem rongálja le a térded. Menj el úszni vagy bicajozni.

Lényeg hogy ne akarj hamar elérni nagy változást. Fokozatosan szabadulj meg a kilóidtól vezess be normális étrendet. Nem koplalásra meg drasztikus diétára menjél rá mert azzal csak tönkre vágod magad. Először is mérd fel mik az étkezési szokásaid, mennyit nassolsz mennyire iszol üdítőket? Elsősorba a cukros dolgokat hagyd el persze minimálisan azért egyél valamennyit de ne sokat. A szénhidrátokat se hagyd el csak csökkentsd. A zsírokat szintén.

A lényeg semmit ne hagyj el teljesen, csak csökkentsd a dolgokat és egyél lehetőleg változatosan, sok gyümölcsöt, rostokat vigyél a szervezetedbe főleg a vitaminok végett és igyál rendesen meg napi 2-2,5 liter vizet de ne egyszerre többször keveset lehetőleg arányosan elosztva.

2014. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem sikerült 2 hónap alatt 15 kg-t. Naponta 5x ettem, reggelire valami tápláló gabonapehely, fehérje. Utána brokkoli 10 dkg csirkemellel, vagy tonhal 10 dkg rizzsel. Ezen kívül semmit nem fogyasztottam, csak vizet, meg edzés után fehérjeturmixot. Elég durva volt, de hatásos.
2014. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak a puffin lekvár adhat elég erőt és kitartást a fogyókúrádhoz! egyé! ham-ham!
2014. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elégedsz, vannak oldalak, amiken ezt számolhatod, de ide nem tudom be szabad-e írni. De azon az oldalon amit én használok, ki lehet számolni, mennyit égetsz el alapból, és ahhoz tudod igazítani a kalóriákat. Nyilván kevesebbet ehetsz annál.


pl én 1700-at égetek alapból, 1500-at eszem. Ha sportolok ehetek 1700-at is, vagy többet, attól függ adott nap mennyit sportoltam, mennyi energiát égettem el vele.


Rém egyszerű, mert bármit ehetek, szoktam is, sütit is. nem nagy fogyás érhető el, ha nem drasztikusan csinálod. Én a havi 1 kilót tűztem ki célul. Sajnos az ünnepek ennek kicsit gátat szabtak, de ezt előre bele is kalkuláltam.


Ha nincs kedved számolgatni és nem ragaszkodsz az édességekhez, mint én, akkor hagyd el a cukros dolgokat és csökkentsd a kenyér evést, abból is inkább teljes kiőrlésűt egyél, és köretnek krumpli helyett zöldségeket, rizst válassz. Egyél szárnyashúsokat disznó és marha helyett.


Lényegében ezzel is kalóriát csökkentesz, csak így egészségesebb is :D


És persze sportolj valamit, úgy gyorsabb és szebb lesz az eredmény.

2014. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!