Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? 13/l...

Hogyan tudnék lefogyni? 13/l (bővebben lent)

Figyelt kérdés

158 cm vagyok, és 41 kg. Ez kevésnek tűnik, de a hasam csak akkor lapos, ha egy napig semmit nem eszek. És a combjaim is elég vastagok.

Nagyon zavaró.

Valaki segítene, egyszerű szabályokkal, tippekkel?

Sokat iszok, zöldségeken és gyümölcsokön élek nagyrészt. Ritkán eszek péksütiket és húst. A cukros dolgokat kifejezetten kerülöm, amikor sütök, xilitet használok. Édességet tényleg ritkán eszek.

Valaki segít?


(Ja, és azokból a válaszokból nem kérek, h 'így is sovány vagy' mert nem vagyok sovány. Az sem érdekel, hogy csúnya leszek, és h ez neked nem tetszik. Nekem tetszik, és csak akkor leszek boldog, ha minimum 37-38 kg leszek.)



2014. jan. 2. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Remélem a szülők időben észreveszik,hogy ez már nem természetes...
2014. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Figyeljetek... Tudom, h nem ez az elfogadott alak, de nekem ez tetszik, ilyen akarok lenni. Nem a média tett tönkre.

És légyszives, de tényleg... Nem szeretnék több sajnálkozó, vagy szörnyülködő választ. Ilyen alakot szeretnék. Kész-passz. Amennyiben nem tudtok ebben segíteni, ne válaszoljatok:(((

2014. jan. 2. 17:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Segítek:

sosem fogsz menstruálni,nem lehet majd gyereked,de kis vékonyka leszel

2014. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen akarsz lenni, akkor sürgősen menj pszichológushoz, mielőtt közvetlen életveszélybe nem kerülsz!!!
2014. jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amit a tegnap 17:41-es válaszoló felsorolt, az csak a kisebbik gond, de az anorexiába bele is lehet halni! Márpedig Neked kezdődő anorexiád van, ha ilyen sovány akarsz lenni!!!
2014. jan. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!