Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítsen valaki 15 évesen...

Segítsen valaki 15 évesen anorexiás vagyok és nem merek enni! Már nem bírom tovább az éhezést, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta alig eszek valamit de még mindig alig fogtyam :'( Edzeni se tudok mert soha nem eszem többet 500 kcalnál így csak ülni van energiám! Tegnap semmit nem ettem mégsem történt semmi :'( Annyira éhes vagyok már de nem merek enni mert félek hogy hízok. A szüleim nem tudnak semmit mert nem figyelnek oda rám. Nem bírom már tovább :'( Depressziós lettem, és alig mozdulok ki itthonról mert kövérnek látom magamat. Kérlek segítsen valaki! Enni akarok de halál félelmem van hogy nem fognak rám jönni a ruháim:'(((((( Hogyan fogyjak végre le?
2014. jan. 3. 17:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De csipszet és csokit soha nem eszem! Ha eszek az csak gyümölcs, zöldség, rizs szelet vagy müzli meg ilyesmi. :'( Húst sajnos nem tudok enni mert vegán vagyok és félelmem van attól ha egy állatot kell megennem. Köszönöm a válaszokat. Iskola pszichológus nincs ezért a szüleimmel fogok felkeresni egyet. A hazudozós választ pedig nem értettem
2014. jan. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!