Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig, kb fél év alatt...

Nyárig, kb fél év alatt mennyi kg-t lehet fogyni egészségesen? Látszana a fogyás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fél-1 kg az egészséges heti fogyásként, de nagyobb súlyból is? Szerintetek nyárig eltudok érni egy szebb alakot? Valamint tudnátok olyan módszert ami gyorsítaná az anyagcserét? Pár hónapja kezdtem el az életmód változtatást, de sajnos az anyagcserém belelassult. Mindennap 30 percet sportolok, hétvégén 1-1,5 órát. Húst, zöldséget, túrót, tojást,halat, ritkán rizst,gyümölcsöt eszem. Néha kis adagot más főtt ételekből ebédre. Köszönöm előre is. 23N/93kg
2014. jan. 6. 19:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat :) Akkor tényleg keveset eszem, mert napi olyan 1200 kalóriát számoltam.

Zöldség italt hogyan készítesz? Pl: A Tescóban kapható dobozos Paradicsom lé ital is erre jó? :)

2014. jan. 7. 07:28
 12/17 anonim válasza:
nem készítem.úgy veszem. nem csak paradicsom van benne. répa zeler ... de paradicsom dominál. lehet h sima paradicsom lé is jó. szoktam néha répa levet is inni. az is jó. és a pajzsmitigynek is jót tesz.
2014. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értelek, annyit megtudnál mondani, hogy hol veszed és mennyibe kerül? :)
2014. jan. 7. 15:29
 14/17 anonim válasza:
német országba élek.1 euró körül van egy liter. de ilyet bárhol találsz. lényeg h zöldség legyen és közvetlen lefekvés előtt id.
2014. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megfogadnám a tanácsod és lefekvés előtt innám is, de sajnos nem találtam. Ma megnéztem több boltban is de nem találtam.
2014. jan. 7. 19:25
 16/17 anonim válasza:
semmi zöldség lé nincs otthon?:O
2014. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tartunk ilyeneket. Körtelé, baracklé ilyenek vannak.
2014. jan. 8. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!