Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A RELAX@TONE masszirozogep...

A RELAX@TONE masszirozogep hasznalata tenyleg hatasos, el lehet tuntetni vele a narancsbort? Ha valaki probalta kerem irjon, mert szeretnek vasarolni egyet, de nem vagyok teljesen meggyozve!

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 10:28
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Szia!Tenyleg hatasos, a borom nagyon simma lett, semmi naracsbor nem maradt, ezert jobb a kozerzetem par kiloval kevesebb is vagyok. Nem akartam fogyokurazni(mivel 65 kg vagyok es 170cm),csak a boromet feszesiteni, de megeri megvenni es hasznalni:)

sok sikert!

2010. júl. 26. 09:25
 22/31 anonim válasza:

Szia!

Nagyon köszönöm a választ!! Neked pedig gratulálok az eredményhez! :-)

Szia!

2010. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 xxxm válasza:
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy érdemes-e topshop-ban megvenni a relax @ tone-t(1499ft és a szállítási költség 1700valamennyi) vagy a gyógyárruházban,ott 14780ft egy év garanciával.Kérlek segítsetek.Aki vett hol vette,és mi a véleménye róla a készülékről.Köszönöm!!!!!!!!!!
2010. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó a ez a gép,nekem szeptember ota van.

Teljesen igaz h 1-2 honap és már látszik az eredmény,azt hittem h ez valami kamu,mert mondom ilyen sokat kell rá várni,tuti nem birom ki addig.De nagyon kellemes a használata és tényleg nagyon jól formál.Nekem a combom erös de tök szépen kiszálkásitotta. Multkor nem hazsnáltam 2 hétig kb hát mondjuk akkor meglátoszott h nem hazsnálom,szoval ez annak jo aki naponta tényleg rászán 10-20 percet.Már én is megint használom és rá is szánom az időt,mert megéri.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Amúgy biztos h jo ha pl nivea Q10 el használod vagy valami feszesitő krémmel,de én egyszerü garnier testápoloval használtam és most meg a vichy esentielles testápolojával használom.A top shopba is van rá egy év garancia.Én ott vettem a márkaboltjukban.

2010. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Sziasztok! Látom, hgoy milyen sok jó visszajelzés van erről a gépről! Énis gondolkodom rajta, hogy megrendeljem-e. A belső combomról és a csípőmről szeretnék fogyni, ugyanis ezt tornával nagyon nehéz :( Szerintetek ezekre a területekre is hatásos lenne?
2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Napi szinten használva biztos hogy jó.Mondjuk belsőcombra nem tudom mert huzamosabb ideig nem csináltam de csipőről biztos hogy jó éa a combot is nagyon vékonyitja,ma fimezés közbe hazsnálom is.Amúgy ha betartod a napi rendszerességet még ha az csak 10-20 perc is meg lesz az eredménye ezt garantálom.Jó kis gép,csak használni kell.
2011. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ha vki szeretne venni Relax & Tone-t, innen rendeljétek , most akciós ebben a hónapban ( május 31-ig ) , nekem két nap és ki is szállították :) Budapesten ingyenesen kiszállítják !

[link]

2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is megrendeltem a gépet, én kaptam hozza anticellulitisz kérmet is, használom már pár napja. Attól a kémtől nagyon finom, puha lesz a bőröm, de azzal is anélkül is kipirosodik. De az nem baj, mert ha rendes masszázsra jársz, ott is úgy megdolgoznak, h már kékül bele az ember :D

Lemértem én is magam, majd meglátom mennyit tudok "fogyni" vele :D Örvendek, hogy mindenkinek jól bevállt! :)

2011. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Haló csajok! nekem is van relax and tone gépem, 2 napja használom és már van eredmény.. amúgy, már régóta van nektek is, szeretném ha még írnátok a tapasztalataitokról ...

KéééRleK:)

2012. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én is kaptam relax&tone-t, de nincs benne használati, amit kaptam hozzá, az is angolul van, de úgy néztem, hogy azzal nem sokra megyek! Ha lenne olyan kedves valaki, küldene nekem egy használatit? A címem: e-ricky@freemail.hu! Nagyon köszike! További szép napot! :)
2012. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!