Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, de még is hízok?

Diétázom, de még is hízok?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem neki, életmódot próbálok váltani, semmi lisztes dolog, semmi krumpli, vagy hasonló dolgok. Egy nap többször eszek, de keveset, leveseket, főzelékeket, gyümölcsöt, és napi 3 liter vizet megiszok. Próbálok este felete már nem enni, csak ha nagyon éhes vagyok akkor tojást, vagy valami gyümölcsöt. Jobban érzem magam, külsőre mintha ment volna le, de kg-ban hízok.

Edzeni is szoktam minden nap legalább 1 órát. Mit csinálok rosszul, vagy ez természetes? Nyárra akarok leadni 10-15 kg-mot, de így nem tudom hogy fog sikerülni. Megfogadtam hogy havonta 1x állok a mérlegre de nem bírtam ki és azt vettem észre hogy 1,5-2 kg-al több vagyok.


2014. jan. 14. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Jobban tudnánk segíteni, ha a testzsír mennyiséged változásáról tudnál írni valamit, a testtömegeddel így hirtelen én (és szerintem más válaszoló) sem tud mit kezdeni.


Mivel az, hogy 2 kg-mal többet mutat a mérleg nem egyértelmű hogy zsírosodást jelent. Az izmok edzés mellett pik-pak több vizet és glikogént kezdenek tárolni/megkötni, úgyhogy.. egyelőre ez nagyon bizonytalan.

2014. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem írtál az edzésedről. Hogy milyen intervallum, milyen súlyok, milyen tempó és meddig. Így honnan tudjuk?
2014. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Sőt, még azt sem írtad, hogy fiú vagy-e, vagy lány, mert ha az utóbbi, akkor a hormonok változása is okozhatja. Menstruáció előtt vizet köt meg a szervezet, bővel lehet 1,5-2 kg.
2014. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

ha tényleg fogyni akarsz,akkor egyél sokkal kevesebbet az eddigieknél,és tuti,hogy lemennek a kilók.

-én felére levettem az adagokat és 5 hónap alatt 5 kiló ment le,

2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És milyen gyümölcsöket szoktál enni? Csak mert a többsége bizony tele van kalóriával. Pl a banán.
2014. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:21 Szééééép volt, többet nem jövök.
2014. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"......volt, többet nem jövök."


-nem is fogsz hiányozni senkinek se...

2014. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze.. miért hiányozna, hiszen ha ő elmegy olyan ember akkor is marad a fórumon, aki ekkora

"ha tényleg fogyni akarsz,akkor egyél sokkal kevesebbet az eddigieknél.."


állatkirály csillámfaasznátsziláma ökörparaszt gyökérséget fog írni az eleve lelkisérült és nem túl tájékozott fogyis csajoknak.. ugyi?

2014. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy Tápi mondja :D

Csináljatok málnadiétát, az jót tesz.

2014. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!