Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha csak annyira...

Szerintetek ha csak annyira diétázom, hogy 6 után nem eszek semmit az is számít? Vagy az egész napot vissza kéne fognom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A 6 után nem evés f@.szság! Egyél sovány túrót vagy húst zöldséggel! És egyébként is tisztán kajálj!
2014. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyit ér, hogy estére rohadt éhes leszel,és lemegy 1-2 kg, maximum, egy hónap alatt. Semmit nem ér.

A reggelt meg megváltásnak fogod érezni, hogy végre ehetsz. Hülyeség, semmi értelme magad éheztetni.

2014. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már úgy csinálom pár napja, hogy 6 után semmit, 9 körül meg enni szoktam egy almát és úgy simán bírom reggelig. Csak hát kérdés, hogy ér-e ez valamicskét is? :)
2014. jan. 7. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Estére gyümölcsöt?
2014. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért?
2014. jan. 7. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Szenhidrat, azert

Hùst, tojàst, halat, tùrót, zöldséget tehetsz este amennyit akarsz.

2014. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aki ezt a modszert ocsarolja, az abba hagyhatja!

En 1 ev alatt igy fogytam 20 kgot! Kevesebbet ettem egesz nap, napi 1 rendes kaja, de kevesebb mennyisegben. Muzlit reggeliztem, vagy piritost, tizoraira muzliszelet, vagy mandarin, ebedre egy kis adag fotetel, uzsira joghurt, turo, vacsira is probaltam kevesebbet fogyasztani. Annyira hozza szokott a szervezetem, hogy nem is voltam ehes. Ha nagyon megeheztem, akkor almat ettem. Mellette termeszetesen mozogtam! De a 6 oras vacsi akkor jo, ha mar 10re az agyban vagy.

2014. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!