Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm vagyok és 55kg. Szerint...

Lolly01 kérdése:

164 cm vagyok és 55kg. Szerintem ez elég sok! Hogyan tudnék a legegyszerűbben lefogyni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy csak szerinted sok, egyébként meg nagyjából tökéletes.
2014. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csontváz vagy, zabálj.
2014. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell fogynod. Nem értem hogy ha 164 cm vagy, hogy lehet 55 kiló sok??? :O
2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
163 cm és 63 kg vagyok .. szoval hagyd már magad !
2014. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne csapjátok be szegényt! A kérdezőnek nyugodtan lehet sok az 55 kiló, ha a testzsír százaléka magas! Magam is soknak találtam anno az 55 kilót, és 52 kilósan is úgy látom, van még hová formálódni, főleg izmosodni. Ha izmosan lennék 55 kiló, nem zavarna, de zsírósan többnek látszom.


Kérdező: életmódot kellene váltanod. A magam részéről a paleo diétát javaslom, ami gyulladáscsökkentő. Ha azonban számodra ez nem megfelelő étrend, néz körül a neten, és keres vagy állíts össze magadnak egy szálkásító étrendet. Arra azonban ügyelj, hogy még így se fogyassz tejtermékeket (túrót, tejet stb.), szálkásítani hússal, rizzsel és zöldséggel is lehet! Én anno 100 nap alatt 7,5 kilót fogytam.

2014. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért érzem soknak mert tavaly 50kg voltam és most nem figyeltem oda és elhíztam de nem nőttem semmit!
2014. febr. 7. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!