Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen legyen az étrendem...

Milyen legyen az étrendem mozgás mellett hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Na szóval, táncolok és ilyen táncos alakra hajtanék, fiú vagyok.

Eddigi étrendem elég össze vissza és általában egyszerre ettem sokat. napi 6xosra cserélném. Csak kérdés, hogy mit! Tudnátok kajákat ajánlani?



2014. febr. 16. 19:51
 1/2 anonim válasza:

Reggeli: barna kenyér+felvágott(ne szalámi)+zöldség

10 órai: gyümölcs

Ebéd: hús+zöldség(+esetleg kevés barna rizs)

Uzsonna: valamilyen zöldség(répa,karalábé tudod amit csak úgy rágcsálhatsz:D)

Vacsora: alma vagy tojás vagy valami könnyebb bár a vacsorában nem vagyok biztos mert én nem szoktam vacsorázni:) de amúgy én még ilyeneket szoktam enni: natúr joghurt, kefir, light-os körözött, rántotta, főtt tojás, mindenféle zöldség gyümölcs. Aztán ami nagyon fontos a folyadék, víz vagy zöld tea, esetleg citromos víz:) Ami a lényeg hogy hagyd el a fehér lisztes dolgokat meg fehér rizst meg krumpliból is egyél kevesebbet:)

2014. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok, ha nagyon akarok valami szénhidrátot akkor abonettet eszek vagy puffasztott rizset:D
2014. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!