Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan étel amit fogyókúrád...

Van olyan étel amit fogyókúrád előtt nem ettél vagy nem szerettél, de a fogyókúra alatt megszeretted?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 16:33
 1/10 anonim válasza:

ez jó kérdés!


a joghurtot. de magában még mindig nem szoktam enni, csak tejföl helyett. tejfölt viszont sose veszek már.

és édesség helyett kipróbáltam sokfajta zabpelyhes édességet, amit én kavartam vagy főztem. igaz, ez nem fogyis, de mivel annyi helyen sugározzák, hogy úgy fogyózz, hogy közben az egészségedre is figyelj, beleestem ebbe a csapdába is. szóval finom. csoki helyett akartam különben. most pedig inkább nem veszek csokit, vagy ha úgy döntök, akkor csokit veszek.


úgy vettem észre, hogy ha valamit kiszemelek, hogy el akarom kerülni, akkor a pótlékcuccokból sokkal többet viszek be, hiszen nem arra vágyom igazából, ezért nem elégít ki.

2014. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hm. Túró. Régen utáltam, csak cukorral tudtam megenni. Most imádom, simán.:)

Kefir, natúr joghurt. A kefírrel való első találkozásom után azt éreztem, hogy ennél rosszabbat rég nem ettem.:D Most szeretem.

Talán a máj, de azt nem eszek sokat most se.


Ja és a zabpehely vízzel megmikrózva, vagy magában.:)

2014. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy 2 napja volt egy furcsa élményem a kinder pingui-val.

Nem vettem, hanem kaptam.

Mondom akkor együk meg, edzettem előtte, hogy azért mégis.. (bár már nem fogyózom)

Mondhatni gagyi volt, semmi élvezet nem volt benne.

De ilyen a mirelit töltött hús is. (ami ráadásul baromi egészségtelen)

2014. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van :) Grapefruit, cukkini, tonhal (konzerv), halak (most is csak a tokehalat es a hekkfilet eszem meg), rozskenyer (savanyunak talaltam, de most mar szinte masmilyen kenyeret nem is eszem).
2014. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fahéj, joghurt, túró, főleg ezek együtt
2014. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Diétám előtt nem ettem kenyeret, és amint tiltó listára került búzára vágytam folyton. :/ Így működik ez sajnos :D
2014. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szerettem meg új alapanyagokat, viszont van egy csomó alapvető ételem, italom, amit nem ismertem korábban. Az egy évvel ezelőtti életmódváltásom óta jobbára paleo ételek jöttek be, korábban pár remek nyersvegán. A normál gasztronómia is eléggé változatos, de olyan kreatívitást ritkán lát az ember, mint ami egy korlátozott étrenden belül képes megjelenni. Akárhogyan is ennék, néhány ilyen étel gyakran visszaköszönne. Ahogy a nyersvegán életmódtól is igen távol állok, de attól még jópár nyersvegán étel gyakori vendég nálam, mert igen finomak. Főleg édességeket vettem át, én már csak ilyen.

Amit nem szeretek, azt nem eszem, bár volt pár zabos kísérletem (nem sok, mert túl szénhidrátdús nekem) s olykor még működött is. Csak kellően sok olajos mag és tojás kellett mellé.

2014. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huu hogyne volna.

Régen el se tudtam képzelni, ma ezek teszik ki az étrendem.

Natur joghurt vagy kefír önmagában.

Zabkása.

Főtt köles vagy barna rizs.

Lecsós máj, majorannás máj.

túró önmagában

natur szelet, párolt csirkemell (hogy ne legyen valami rántva el se tudtam képzelni)


És amit még nem tudtam elképzelni: ha meghívnak valahova ne kérjek sajtburgert/sütit akármit, hanem helyette salátát eszem vagy semmit, itthon eszek

Meg nem tudtam volna elképzelni, hogy egyszer ilyen tervezett napjaim lesznek kaját illetően, mert reggel elindultam itthonról majd veszek valamit a büfébe, majd veszek valami péksütit vagy ilyesmi.

Ma már el se indulok alma vagy szendvics nélkül(ami igazi rozs kenyér benne főtt tojás, uborka stb.)

2014. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Natur joghurt, turo, brokkoli, karfiol, ugy alap jaraton zöldsegek. :D
2014. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Zöldségek, elsősorban. Régen csak a répát tudtam megenni (nyersen), most meg szinte mindent.

A másik pedig a túró. Csak túrórudi vagy krémtúró formájában tudtam elfogyasztani, most a kedvencem pedig fokhagymával és egy kis natúr joghurttal összekeverve zöldség mellé mártogatósnak. A vámpírok ellen is jó :)

2014. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!