Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném ha sokan válaszolnán...

Szeretném ha sokan válaszolnának. A többi lent?

Figyelt kérdés
Már majd nem 1éve elkezdtem a diétát. Eddig 1kg-ot SE fogytam. Egy napi étrendem: 6fele reggeli ami barna 2dbkenyér 2db tükörtojás 2db virsli, tízórai 9fele egy szendvics barna kenyér, szalámi, vaj, saláta vagy sajt. Ebéd 14óra után vagy 2kor zöldség csirkehús vagy tészta hús nélkül zöldséggel vagy csirkehússal és zöldséggel. Vacsora 19óra fele abonet kenyér szalámival, vagy saláta virslivel. Mozgás: minden nap van tesi a suliba, és itthon is szoktam tornázni valamennyit. Sok vizet iszok, szinte csak azt iszok egész nap és hetente többször zöld teát minimum fél litert. 88kg vagyok. Mit csinálok rosszul? Miért nem fogyok? Édességet hetente 2x vagy 3x eszek azt is reggel és keveset.
2014. márc. 1. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Malátával színezik a barna kenyeret.

Az igazi kenyér zsíros mert magvakból áll, tömör és nehéz.

2014. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos tesióra akkor lenne hasznos, ha az egész 45 percet végigfutnád. A karkörzéstől és a hajolgatástól nem fog senki lefogyni. Azt az otthoni "valamennyi" tornát is el tudom képzelni. :D

Kicsit komolyabban kéne venni a dolgot, mert ez így csak tingli-tangli. Az okokat már leírták.

2014. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!