Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném ha sokan válaszolnán...

Szeretném ha sokan válaszolnának. A többi lent?

Figyelt kérdés
Már majd nem 1éve elkezdtem a diétát. Eddig 1kg-ot SE fogytam. Egy napi étrendem: 6fele reggeli ami barna 2dbkenyér 2db tükörtojás 2db virsli, tízórai 9fele egy szendvics barna kenyér, szalámi, vaj, saláta vagy sajt. Ebéd 14óra után vagy 2kor zöldség csirkehús vagy tészta hús nélkül zöldséggel vagy csirkehússal és zöldséggel. Vacsora 19óra fele abonet kenyér szalámival, vagy saláta virslivel. Mozgás: minden nap van tesi a suliba, és itthon is szoktam tornázni valamennyit. Sok vizet iszok, szinte csak azt iszok egész nap és hetente többször zöld teát minimum fél litert. 88kg vagyok. Mit csinálok rosszul? Miért nem fogyok? Édességet hetente 2x vagy 3x eszek azt is reggel és keveset.
2014. márc. 1. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez neked a diéta? xD Hát gratulálok, elég sokat tájékozódhattál, hogy egy ilyet összehozz. Mozgás: tesi a suliban :D Ez tényleg kielégítő. Körülbelül mindent rosszul csinálsz, de mindegy, ha annyi eszed nem volt, hogy utánanézz a dolgoknak, akkor nem fogsz lefogyni soha, törődj bele, hogy kövér vagy.
2014. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tesi órán is meg lehet izzadni és ha nem látnád odaírtam hogy itthon is szoktam tornázni. Írd már le nekem h mi az ami nem jó az étrendemben. Mit kéne ennem salátát egész nap?
2014. márc. 1. 14:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kenyér nem jó.

Virsli nem jó.

Sajt nem jó.



Konkrétan: állandóan szénhidrátot, glutént eszel. Emiatt nem fogysz.

2014. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de a virsli meg a sajt az fehérje nem?
2014. márc. 1. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem/igen.


A virsliben van hús, ami fehérje de mivel a hús drága ezért csomó olcsó hulladék is van benne, amik viszont nem jók.


A sajtban fehérje van meg zsír, ami mindkettő jó. Csakhogy a tejfehérje egyrészt gyulladásfokozó, másrészt pedig anabolikus hatású a cukorhoz hasonlóan.

2014. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akk ha ezeket is kiiktatom akk fogyhatok?
2014. márc. 1. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Szigorúan véve még akkor is foghatsz, ha ezeket eszed de már a kenyeret (keményítőt) elhagyod vagy nagyon lecsökkented.


Én persze azt tanácsolom, hogy minél inkább hagyd el azokat (legalább egy ideig) amik nem lennének az étrendedbe valók (összes kenyér, sajt, művirsli)

2014. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Virslit kerüld, édességet ne egyél, barna kenyér helyett legyen mindig abonett, és tészta helyett rizs.
2014. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először is: felejtsd el a szalámit. Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy a szalámi, aminek a fele háj jó neked meg a fogyókúrádnak.


Másodjára: felejtsd el a virslit. A virsli az mindenféle hulladdék összepacsmagolásával keletkezik, táplálék értéke nulla.


Harmadik: sajtot, túrót és társait reggelire max.


Negyedik: ne barna kenyeret hanem teljes kiörlésűt egyél. A barna kenyér az fehér kenyér egy kis színezékkel (asszem valamilyen árpát raknak bele).


Ötödik: nasinak legyen gyümölcs. Mostantól a tízóraid az lesz egy alma, vagy egy banán (kicsi banán!)


Hatodik: inkább főtt tojás mint a tükör, de ha nem megy, akkor nem ez a legnagyobb gondod. Mivel olajjal sütöd ki a tojást, az is ad vagy plusz 100 kalóriát, nem is beszélve arról, hogy valószínűleg az olaj se jó, amit használsz. Napraforgó olaj, canola olaj, ilyeneket el lehet felejteni. Oliva olajat meg végképp. Azt csak salátához szabad enni.


Hetedik: az abonett kenyér semmit nem ér, olyan mint a karton. Egyél helyette glutén mentes kenyeret (ha nagyon akarsz kenyeret), teljes kiörlésű tésztát vagy barna rizst. Ha tudod kerüld a szénhidrátot estére. Ajánlom: saláta magokkal és grillezet csirke darabokkal.



Nagyon el vagy te tájolva...

2014. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Igen, tudom, hogy a magok is szénhidrátok, viszont jól eloszlik bennük a protein-szénhidrát-omega 6



Egyébként próbáld betartani a 2:1:1 szabályt. 2 adag zöldség, 1 adag szénhidrát, 1 adag protein. Ez egy normális tányér.

Zöldségek alatt a nem keményítős zöldségeket értem, tehát a krumpli a kukorica és a zöldborsó pl nem ide tartoznak.

2014. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!