Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketogén diétát csinálta már...

Ketogén diétát csinálta már valaki?

Figyelt kérdés

Fogyókúránál 10-11 kg leadása után mindig van egy pont, ahonnan nincs fejlődés az egyszerű "kevesebb energiabevitel - sok mozgás" kombóval, vagy nagyon minimális az előrehaladás. (Kevesebb energiabevitel alatt nem azt értem, hogy keveset eszem, de az sok édesség, tényleg egészséges, CH szegény étrendre gondolok). Aztán elvesztem a lelkesedésem, elkezdek egyre több CH-t enni, és szép lassan felszedek pár kilót. Úgyhogy most arra gondoltam, hogy ha elérem azt a szintet, ahonnan már csak 8-10 kilót szeretnék leadni, ketogén diétára váltok az edzés mellett. Eleinte kételkedtem benne, de aztán pubmeden is olvastam olyan orvosi kísérletekről, amelyekben obesitassal küzdő betegeket "kezeltek" ezzel a diétával, és tényleg hatásos, káros következménye sincs, ha valaki ésszel csinálja.

Itt próbálta már valaki? Milyen eredménnyel?



2014. márc. 8. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!