Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok? Hisz mindenn...

Playka kérdése:

Miert nem fogyok? Hisz mindennap mozgok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kerdesem hogy miert nem fogyok ha nem eszek anyi edesseget mind valamikor es minden este 15-30 percig futok. Egesz nap sem pihenek olyan munkam van amihez boven kell az energia.. A futast ket hete csinalom azota csak 3 szor nem futottam es meg egy deka sem ment le rolam. Egyebkent pajzsmirigyel vannak problemaim.. Lehet az miat ?

2014. márc. 22. 07:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jó na nem úgyértettem:D csak ne szóld le a futást mert igenis hasznos és íntenzívebb tempóban égeti is a szírt rendesen ha előtte nem mozgott semmit kezdetnek jó lesz,igazából azthittem csak ilyen divatkondis vagy akikbejár mellre és vállra 2szer egy héten és azt hiszik az a minden előfordul az ilyenis sajnos.
2014. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

pont,hogy egy kezdő edzetlen embernek nem való a futás.

ha már kellően megerősítette az ízületeit,izmait,akkor ezek segíthetnek a futás okozta rázó mozgás csillapításában.

edzés közben meg kalóriát használ fel a szervezet nem csak zsír.

sok kalóriát meg egy edzett állóképességű ember tud elégetni futással.

vagyis minden szempontból hibás és akár kártékony ha egy edzetlen és túlsúlyos ember futással indít.

2014. márc. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a igaz de lehet lassú futás is kezdetben pl kocogás vagy tempós séta aká később meg intervalluos futás és sprint állóképeség növelésre mindenképp megfelel.
2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!