Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok? Hisz mindenn...

Playka kérdése:

Miert nem fogyok? Hisz mindennap mozgok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kerdesem hogy miert nem fogyok ha nem eszek anyi edesseget mind valamikor es minden este 15-30 percig futok. Egesz nap sem pihenek olyan munkam van amihez boven kell az energia.. A futast ket hete csinalom azota csak 3 szor nem futottam es meg egy deka sem ment le rolam. Egyebkent pajzsmirigyel vannak problemaim.. Lehet az miat ?

2014. márc. 22. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Futás irreleváns, össz. táplálkozás a meghatározás.

Ha pajzsmirigy problémáid vannak, tejet, glutént, keményítőt eszel akkor gyakorlatilag beteg életmódot folytatsz, a futás a legprimitívebb mozgás, nem változtat az egészségeden.

2014. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 15-30 perc futás nagyon kevés... nekem ennyi a bemelegítés. Legalább 45 percet fuss, inkább minden másnap, nem kell minden nap. A pajzsmirigyedet pedig vizsgáltasd ki.
2014. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 rebusska válasza:
a futas jo! nem kell tulzasba vinni es nem 45 percet kell egybol futni, sot! szep fokozatosan. a taplalkozasra is figyelj oda. ha pajzsmiriggyel van gond fordulj orvoshoz
2014. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ugy terveztem hogy majd mindig 15-30 perceket fogok futni. Meg csak ket hete van meg a gep. Muszaly fokozatosan novelnem a perceket mert nagyon faj a labam. Mondjuk mar anyira nem fulladok ki, mar erzem hogy mindeg jobban es jobban birok.
2014. márc. 22. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Tönkre fogjátok tenni magatokat a 'futás jó' kampányokkal.


Nem is értetek edzéshez, mégis kijelentitek hogy a futás jó..

2014. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
te nem értesz az edzéshez sajnos nigenis jó a futás és kezdetnek elég amúgy cukrot vigyél be gyümölcsökből teljesen elhagyni nem lehet mert szüksége van rá a szervezetnek(a gyümölcscukorra)és ne a súlyodat nézd a mérleg hazudik lehet izmosodtál is a centiket nézd az többet elárul.
2014. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Két hét alatt ne várj csodát!!

Még csak megerőltető mozgás sem kell, csak rendszeres és rendszeres napi több alkalommal való étkezés kis adagokban. A fehérliszt és a fehércukor elhagyása. Bűnőzni persze lehet, sőt kell is. De a fogyást, csak hosszú távra lehet tervezni, teljes életmód átalakítással.

2014. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bűnözni persze lehet, majd *idővel*


javítva

2014. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Persze, én nem értek hozzá. A Taichis, önvédelmi edző aki célzottan ízületkímélő, a belső szervek működését stimuláló, erősítő edzések, gyakorlatok és általánosságban az 'egészséges sport' híve én nem értek hozzá - de máshoz sem persze :)


De aki nőként futkos (és ezen mozgásra jellemző függőleges irányú durva rázkódásnak teszi ki a belső szerveit -petefészkeit, méhét tartó - szalagjait + az ízületeit) illetve a nem-esszenciális fruktózt mint valami esszenciális tápanyag állítja be, az nagyon ért mindenféle testedzés, táplálkozás (életmód) kérdéshez. Hát hogy is ne.


De megtanultam már, megyek zumbázni mert az a király sport, természetesen oda is kocogok, közben pedig beiktatom a flabeloszon zumbázást mert ez a leghatékonyabb edzés, meg egészséges és fejlesztő jellegű, én meg ugye ilyen edzéseket keresek..


Jól elszórakoztattam magam ezen monológ megfogalmazása közben, köszönöm az inspirációt! :D

2014. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogyni megfelelő étrenddel lehet.
2014. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!