Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyot hibáztam. Most mi lesz?

Nagyot hibáztam. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Anyukámnak volt ma a szülinapja és kb 10 perccel ezelott ettem egy szelet tortat. Dobos tortat. Megvalami cukros ízét ittam hozzá. Most annyi a diétának? Ha eddig fogytam három kilót most visszafogom hízni, vagy mj lesz? Ma már nem fogom lemozogni.

2014. márc. 29. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Holnaptól folytatod a diétát és semmi gond nem lesz.


Ne stresszelj emiatt és ne is állj rá holnap a mérlegre.

2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Holnapra 15 kilóval több leszel, fel sem tudsz majd kelni, olyan nagy lesz a hátsód.
2014. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod visszahízni. Mivel eddig diétáztál szépen, főleg ha folytatod is, ez a kis nasi meg se fog látszani se mérlegben, se tükörben. Néha belefér!
2014. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Ezek a kérdések, mindig azthiszem, hogy sokkal dramatikusabb dolog lesz, erre egy dobostorta szelet. Igen, 3 kilót fogsz hízni holnapra, mert megettél egy szelet dobostortát anyukád születésnapján.
2014. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy a francba híznál már egy szelet tortától 3 kilót? 3 kiló zsír 27ezer kcal, ha egész nap csak azt ettél volna, akkor se híznád vissza. Az egy dolog, hogy reggelre több lehetsz, mint előző reggel, de az csak a plusz kaja súlya
2014. márc. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen leírták, egy fecske nem csinál nyarat, amíg anyukdának egy évben egyszer van szülinapja nem lesz gond belőle :)
2014. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
55%
meg fogsz halni.
2014. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most ne állj rá a mérlegre, nem bírnád ki a látványt.
2014. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Fú, ezt rendesen elcseszted. Diétázni csak 3 havonta lehet, mert máskülönben a szervezeted cián-, és kátrányháztartása felbomlik ami yoyo effektushoz vezet, tehát a dupláját visszahízód annak amit eddig leadtál. Nem értem a sok "hozzáértőt", ha lövésetek sincs akkor miét irkáltok?
2014. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit akartok ti itt poénkodni... Nem mindenki úgy születik, hogy tud minden ilyen dolgot. Én mikor elkezdtem diétázni, nem igazán tudtam, hogy mit hogyan kell... De belejöttem.. Ez volt 10 hónapja és azóta fogytam 15 kg-t. Kérdező! Én is sokszor ettem közben tortát, meg minden egyebet, néha elég gyakran és mégis sikerült fogynom! :D Kitartást neked is :)
2014. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!