Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pici gyerek mellett fogyókúra!?

Pici gyerek mellett fogyókúra!?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem sikerült felszednem terhesség alatt 20kg-ot és még mindig megmaradt ebből kb 10kg felesleg!Elég gyorsan lecsúsznak rólam a kilók mozgás nélkül is, de most hogy terhesség alatt megszoktam hogy többet eszek így nagyobb az étvágyam mint volt rendszeres étkezést és mozgást nem tudok tartani mert a babától függ mikor tudok enni stb. Nagyon szertnék fogyni és feszesíteni magam akarat erő is van csak diéta terv nincs:/ (nagyon válogatós vagyok)köszönöm!

2014. ápr. 16. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A 90 napos diétát ajánlom a víznap kihagyásával. Most jönnek a gyümölcsök, sokkal könnyebb lesz a gyüminapokat is kibírni. Terhesség alatt ajánlották nekem, mert a kismama sosem éhezik és ha többet szeretne falatozni a megadott ennivalófajtákból bőségesen ehet . Négy naponta akár csokit és fagyit is lehet enni. A mindmegette.hu oldalon nagyon sok receptet találsz a kilencven naposhoz. Valójában végig rengeteg vitaminhoz, főzelékhez , és husihoz juttatod magad.
2014. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd szoptatás után, addig ne akarj fogyókúrázni.
2014. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első köszönöm megnézem:) második kommentelő: lemaradt már nem szoptatok
2014. ápr. 16. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az akaraterődön múlik :)

A babának biztosan vagy egy napirendje, ami többé-kevésbé rendszeres, tehát ahhoz tudod igazítani a te étkezésedet. Apuka meg foglalkozhat a picivel, amíg te sportolsz.

2014. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy az éjszakákat átalussza a baba csak napközben nincs meg a rendszer igazából sehogy ha leteszem aludni van hogy alszik 1 órát van hogy csak 10 percet próbáltam edzőterembe járni de a baba nem engedett mert míg oda voltam sírt végig így nem járok apuka meg este 6-ra ér haza mire letusol, eszik, rendbe szedi magát ott van hogy este 7óra :/
2014. ápr. 16. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első két hét alatt nyolc kg-ot fogytam a kilencven napossal még lánykoromban. Azóta a szülés kicsit megbolygatta a hormonrendszerem, de másfél hónap alatt lement a tíz kg anyaként.
2014. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!