Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 162cm 58kg....

FogynikellLola kérdése:

13 éves vagyok 162cm 58kg. (Szerintetek ez nagyon sok? ) Sürgősen szeretnék 10 kilót fogyni! Tudom fiatal vagyok még a fogyóhoz, de muszály!

Figyelt kérdés
Hetente 2x3órát táncolok, és amikor időm van egy 10-15 percet futok, és játszótéri edzőgépeken edzek egy fél órát. Szerintem az étkezésemnél van a probléma. Köszönöm előre is a fogyókúra tippeket!Kérem ha diétás írtok ne vegyen 1 hónapnál több időt igénybe!!!

#fogyás #max1hónap
2014. ápr. 23. 19:53
 1/5 anonim válasza:

-10kg-mal szép alakod lesz

Egyél sok gyümölcsöt,meg azt mondják az uborka zsírégető:)

2014. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi !:) és nem tudsz valami konkrét tippet adni hogy reggelire ebédre vacsorára így miket ehetek?
2014. ápr. 23. 20:03
 3/5 anonim válasza:
Nagyon sok mindentől függ, hogy sok-e vagy nem. Például a csontjaidtól, ha nehéz csontú vagy akkor annyira nem sok. A tánc nem rossz, de annyira nem mozgat meg, mint mondjuk az atlétika, vagy kosárlabda, stb... ajánlom, hogy próbáld ki egy ilyesmi sportot, mert ha élvezel egy sportot, akkor sokkal könnyebben futsz le közben mondjuk több kilométert, mintha csak köröket futnál. Ha fiatalabb vagy inkább próbálj ki egy villámdiétát, mert az, bár tényleg akaraterő kell hozzá, rövidebb ideig tart, és hamarabb meglétszik a hatása.Én például nyáron kipróbáltam dinnye diétát, négy napig csak dinnyét ettem, és 3 kg fogytam vele. Én jó diétákat itt szoktam találni, ajánlom neked is: [link]
2014. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Estére szerintem egy saláta tökéletes:) reggelire ha szereted a virslit akkor azt,azt mondják az is jo:)
2014. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! A kortárs balett nem túl fogyasztó az is igaz... Ezt a dinnyéset mindenképpen kipróbálom.
2014. ápr. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!