Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvasgattam a fogyókúrákkal...

Olvasgattam a fogyókúrákkal kapcsolatos kérdéseket és valahol azt írták hogy sok gyümölcsöt egyél a másiknál meg h ne akkor most mivan? Ehet vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyen, egészséges.
2014. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyümölcsökben fruktóz (gyümölcscukor) van, ami annyiban előnyösebb, mint a glükóz (szőlőcukor) vagy a szacharóz (cukorrépából vagy cukornádból nyert hagyományos kristálycukor) hogy a lebontása inzulintól független, egyszóval cukorbetegek ehetik, de ők is mértékkel. Nem a legelőnyösebb szénhidrátforrások. Ha szénhidrátszegény diétát követsz, akkor érdemes csökkenteni a gyümölcsfogyasztást, vagy legalább is belekalkulálni őket a CH mennyiségbe. Ettől függetlenül nem az ördögtől való a gyümölcs sem, a vitamintartalmuk előnyös.


Összességében: szerintem toljad, de mértékkel.

2014. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyümölcs ugyanúgy cukros.

M3rtékkel jót tesz de sokan azt hiszik hogy csodaszer és eltúlozzák.

2014. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Indoklásokat nem olvastál? Nem néztél utána? Vagy az alapján döntesz, hogy mennyi igen és mennyi nem szavazat lesz ?
2014. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!