Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap biciklizek 40...

Ha mindennap biciklizek 40 km-ert az elég mozgásnak?

Figyelt kérdés
Szóval nem leszek itthon és a rokonokhoz megyünk és ha tekerek 40km-ert tudok fogyni? a futás nem a kedvencem:S Boldog karácsonyt!
2009. dec. 24. 14:45
 1/4 anonim válasza:
persze..de az szerintem nagyon sok már 10 km-től is kordában lehet tartani a testet
2009. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát inkább kicsivel többet mozgok,mert enni viszont szeretek:) de azért visszafogom magam:)
2009. dec. 24. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szépen megfogalmazott kérdésed röhejes átbaszás.

Ha legalább másfél-két hónapig tényleg minden nap biciklizel minimum egy-két órát, na _akkor_ az megfelelő.

Az viszont, hogy letekersz Iszapgilisztásra az újabb adag kolbászért, nemhogy nem fogyaszt, de még a jeges úton való véres eltaknyolás lehetőségét is erőteljesen kockáztatod.

2009. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ne azt mondtam! hanem szeretek enni és nem bírom ki a napi 600 kcal-os diétát! nem arra gondoltam.hogy bejgliket meg hurkát kolbásszal és szalonnával eszek! hát azért hülye nem vagyok:)
2009. dec. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!