Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy a halálba fogyjak le?...

Hogy a halálba fogyjak le? Hát mindjárt felrobbanok.

Figyelt kérdés
Elmegyek reggel futni, nagy nehezen ráveszem magam erre a második körnél jön velem szembe két kóbor pitbull kutya.. Komolyan mondom, isten se akarja hogy lefogyjak? Tavaly futottam és pár hét alatt le is ment 5 kg ami azóta nem is jött vissza. De utána abba is hagytam. Azóta szobabicikli, súlyzó, ugrálókötél, görkorcsolya de egyik se jó, a futással bezzeg fogytam. Diétázni nem tudok, a szüleim nem támogatnak ebben. Annyit tudtam tenni, hogy megtanultam tavaly rendszeresen étkezni, és egy adagokat szedni mindig. Nem pedig kettőt-hármat mint az előtt. És elhagytam a cukros meg buborékos sz.rokat. De már belefáradtam elkezdenék futni, és az első alkalommal kóbor kutyákba botlok, ráadásul pitbullokba? Mindjárt felrobbanok. És akkor így fogyjon le az ember.

2014. máj. 18. 08:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

hagyd el a tésztákat!

Csak gyümölcs,zöldség ,és húst egyél!És akkor éhezni sem fogsz és jobban is fogsz fogyni(már ha van miből),mert ismertem elég sok nőt akik megfogták a bőrt a hasukon hogy úristen....dagi vagyok.....

2014. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hasznos választ adtál ugyan, viszont nem számomra sajnos. De ettől függetlenül köszönöm! Viszont egyrészt, mint leírtam nem számíthatok a szüleimre ebben. Egyszer próbáltuk, hirtelen felindulásból két napra elegendő gyümölcsöt meg zöldséget vett anya, aztán azóta semmi és nem is beszél róla. A másik meg, hogy fiú vagyok. :)
2014. máj. 18. 08:55
 3/24 anonim ***** válasza:
Vitesd el a kutyákat állatvédőkkel és fuss szabadon. :-)
2014. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az lenne a legegyszerűbb de egyre több a kóbor kutya, meg úgy gondolom már rég elvitték volna őket ha annyira foglalkoznának ezzel. :/ Ettől függetlenül folytatni fogom a futást, de most nagyon kiborultam hogy mindig történik valami amikor tennék azért hogy lefogyjak. Olyan nehezen vettem rá magam a futásra, erre tessék.
2014. máj. 18. 09:02
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Futás - idétlen és közönséges mozgás. Isten nem akarja hogy tönkrevágd a térdeidet. Plusz hátha veszed az adást és veszel paprikasprét.


Futástól tavaly sem ment le 5 kiló pár hét alatt, normális étkezés mellett heti 0,5 - 1 kilót tudsz fogyni.


Persze ha nagyon értesz a fogyáshoz, akkor ignoráld nyugodtan a válaszom :))


Menj el taichizni vagy boxolni.. ennyi.

Kontrollált étkezés nélkül sajnos túl sok eredményt nem kell várnod.. Gondolom az feltűnt, hogy tavaly fogytál, most megint fogyni akarsz. Ergó valami nincs rendben, ez nem a futás hiánya hanem a táplálkozás.


De gondolom a rendszeres erősítő edzés sincsen meg, ez egyszerűen baj.

2014. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Elmehetsz dolgozni is, ha van pénzed akkor vehetsz magadnak zöldségeket, húst. Szegénységben nem panaszkodunk azon hogy a szüleid akik eltartanak csak ócska kajákat tudnak venni. Ez van, az egész ország így van vele, a legtöbb ember lisztet eszik meg valami tejet. Kis húst, kis zöldséget és ennyi. Változtass..
2014. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Minimori jól írta:


a futástól tönkremennek a térdizületek (főleg betonon nem megfelelő futócipővel) a szobabiciklizés ugyanolyan hatékony lehet és izület barát. de a minimum napi edzésnek 40 percnek kell lennie (bemelegítés és levezetés nélkül)

2014. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves MinimorRris!


Érdekes, mindig van valaki aki leszól mindent. Ha nem te, akkor más. Futás, úszás, szobabicikli, ugrálókötél, súlyzó, edzőterem, zumba, Schobert Norbi meg isten tudja még mi. VALAKI MINDIG leszólja ezeket, és a fogyni vágyók meg hallgatnak rátok (régen én is ezt tettem és bánom), közbe más meg lefogy ezek segítségével. Úgyhogy hagyjál ezzel, valamivel le kell fogyni, nehogy már minden káros legyen. VALAMIBE MINDIG BELE TUDTOK KÖTNI.


Paprikaspré kutyák ellen, most ez komoly? Ilyenről még nem hallottam.


Futástól igenis lement tavaly 5 kg, és nem arról van szó, hogy most megint fogyni akarok, hanem épp arról, hogy azóta még mindig, és már rengeteg mindent kipróbáltam, semmit nem érnek úgymond, ezért tértem vissza a futáshoz.


Igazad van nem kellene panaszkodnom, de mit csináljak? Nem segítenek? oké, de akkor ne szólogassanak már be a szüleim. Meg amikor eszek valamit, azt hiszi segít azzal hogy elkezd gúnyolódni. Meg a fejemhez vágja, hogy "minek eszel, ha diétázol?" HÁT MIÉRT? KÖNYÖRGÖM HA CSAK AZ VAN ITTHON ÉS DIÉTÁS KAJA MEG NINCS. Hát röhejes. Tetszik nem tetszik, az a nagy helyzet hogy 16 éves vagyok. Tavaly sem kértem tőlük segítséget, most pár hónapja kértem, kaptam 2 napra elegendő gyümölcsöt és zöldséget. Ha nem anyagilag akkor legalább érzelmileg támogathatna. De nem, letudja annyival hogy "kis korod óta ezt hallgatom, nem tudok mit mondani".

2014. máj. 18. 09:41
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Felőlem agyon is lőheted a kutyákat, vagy lekaratéjozhatod őket. Csak gondoltam ajánlok neked egy racionális utat is, mert úgy látszik szüleid nem tanították meg. Sebaj, ezért van a gyakorikérdések. Igen, paprikasprére érzékenyek az emlősök. CR gázspré meg nem igazán jó kutyák ellen (emberek ellen igen).


"Futástól igenis lement tavaly 5 kg,"


hisztispitsamód aktiválva, szubjektív tapasztalatok bizonyíték szintre való emelése bekapcsolva.. akkor futkossál cicafiú. Nehogy véletlenül guggolni kezdjél, fekvőtámaszokat nyomja és megerősítsd a fő izomcsoportjaidat. Te tudod..


Szopsz a szüleiddel, 10 millió ember szopik még melletted ebben az országban.


Dolgozz, vegyél magadnak zöldségeket. Nincs más megoldás, nincs jobb megoldás.

És ne fuss hanem erősíts. Futhatsz is, nekem mindegy mit csinálsz csak legyen normális edzésed is. A futás NEM edzés, azt pedig mindenki tudja hogy edzeni kell. Edzés nélkül az élet semmi, a test elsatnyul.

2014. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen hisztizek és ne haragudj ezért. Te azt mondod erősítsek, akkor kérlek szépen beszélj nekem erről bővebben. Volt, hogy edzéseket csináltam, de mindig azt mondják hogy az nem kardio meg blabla és hogy attól nem lehet fogyni csak izmosodni pl felülés.
2014. máj. 18. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!