Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 110 kilóról mennyi idő alatt...

110 kilóról mennyi idő alatt reális lefogyni 55-56 kilóra?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, 170 centi magas.

Szeretnék sokat mozogni a fogyás alatt, de nem tudom, hogy erőltessem-e az elején vagy csak lassanként ahogy megy le a súly?

Erőltetés alatt azt értem, hogy a maximumig hajtom magam, tehát nem tudom ez mennyire lenne egészséges.


Nem fogyókúrázni fogok, hanem másképp csinálok mindent már 1 hónapja és jól megy, csak be kell jönnie a mozgásnak.


Étrendről nem kell írnotok, az rendben van, csak annyi érdekelne, hogy szerintetek mennyi idő alatt reális ennyit fogyni? Köszi!


2014. máj. 19. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti fél-1 kiló a reális.
2014. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Semmiképp ne hajtsd magad az elején! Könnyen lesérűlhetsz ill. ilyen súllyal esélyes,hogy a szív-és érrendszer sincs a topon. Heti 3-szor tempós gyaloglás 40-60 perc,3-szor erősítés, hogy stimulálva legyenek az izmaid a tápanyag felvételére.
2014. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben van, köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek. :)
2014. máj. 19. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Mennyi idő alatt szeretnél lefogyni? Mióta vagy ennyi kiló? Ez is számít! Hormonális problémáid vannak? Szerintem olyan 1 év, ha egészségesen és normálisan szeretnéd csinálni. Arra viszont számíts, hogy a bőröd valószínűleg meg fog nyúlni. :( Már nem akarlak megbántani, csak azért 60 kiló fogyás nem piskóta! Plasztikai műtétet esetleg bevállalnál utána? Ezen is el kell gondolkodnod mindenképpen, mert szerintem biztos, hogy szükséges lesz!
2014. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nincsenek hormonális problémáim, könnyen fogyok és könnyen hízok, tehát ilyen szempontból "szerencsés" vagyok. Kb. 2 éve vagyok ilyen totálbrutál, előtte 4 évig "csak" brutál 85-90 között mozogtam.

Korábban versenyszerűen sportoltam nagyon sokáig, úgyhogy az alapok megvannak, remélem emlékszik még a testem milyen volt az. :)

Persze, tisztában vagyok vele, hogy a bőr elég béna lesz, és elgondolkodtam már rajta, hogy megműttetném-e a bőrt, de lehet, hogy majd nem merem és nem fog érdekelni, hogy ott lötyög, hacsak nem lesz valami masszívan zavaró, akkor elleszek vele, félek a műtétektől, ha nem vagyok beteg, inkább nem vállalom.

2014. máj. 19. 22:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és a másik kérdésed, hogy mennyi idő alatt szeretnék lefogyni, én másfél évre számítok, remélhetőleg, plusz fél év, amíg igazán jó kondiba hozom magam, hát remélem ez tényleg reális. Mivel semmi más bajom nem volt eddig, mint hogy lusta voltam (meg depressziós), hátha sikerül.
2014. máj. 19. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Jól van, az a lényeg, hogy nincsenek hormonzavaraid és tisztában vagy akkor a dolog előnyeivel (amiből azért mégis több van) és a hátrányaival is :) Ez már jó, hogy elgondolkodtál rajta. Majd ha lefogysz meglátod, és eldöntöd! Egyébként ne ez tartson vissza, hogy az altatástól félsz, milliókat altatnak naponta, egy egyszerű orrmandula műtétre is, rutin az egész. Persze, nyilván van kb. fél százalék esély a szívleállásra meg miegymás, de ez leginkább a már alapból is egészségtelen emberekre jellemző. Meg hát utánanéztem, és vezetésnél is fél százalék esélyed van a karambolra, pedig a vezetéstől aztán nagy százaléka az embereknek nem fél :D. Legalábbis szerintem. Ha belehúzol, akkor én úgy vélem meg lesz az 1 év alatt is! Én azt ajánlom neked, hogy a diétád és a sportod legyen alapvetően elég kemény, és két hetente tarts egy napot, amikor azt eszel amit csak akarsz és annyit, amennyit csak akarsz, és pihensz, másnaptól pedig folytatod a diétát ugyanúgy. Ez a módszer is hatásos, én is így csinálom. Ha nagyon szeretsz enni, meg szereted a finomságokat, akkor nagyon jól tud esni egy ilyen nap! Sőt, azt mondják jót is tesz a fogyókúrának, mert becsapod a szervezeted ezzel, mivel azt hiszi, hogy akkor vége az ínséges időknek és begyorsítja az anyagcserét, ami alapból lelassult és mondjuk a fogyás is épp stagnál tőle. Így ha ugyanúgy folytatod a diétát utána másnap, akkor ad egy löketet a szervezetednek ez és szépen egyenletesen tudsz fogyni a továbbiakban! Nagyon nagyon sok sikert hozzá :)
2014. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!