Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Anyagcsere...

Mit tegyek? (Anyagcsere probléma).

Figyelt kérdés

Sose, voltam kalóriaszámláló. De. Egy, nap mikor sokat ettem kíváncsi lettem, hogy ez a "sok" hány kalória. Bár, akkor még csak délután volt (szóval még nem ettem vacsorát) és összesen úgy 1200 kcal volt. A szám láttán, tudtam, hogy ez kevés és egy kicsit megijedtem. A vacsora kb. 300 kcal volt, így egy nap 1500 kcalt vittem be, és ezt számba nem, de a hasmba soknak éreztem. Aztán, másnap híztam jócskán... Nem, értettem, hogy 1500 kalóriától, hogy a csudába lehet hízni, de mint kiderült: nagyon is. Szóval, eddig "koplaltam"? Vagy ha nem is koplaltam de azért az anyagcserém lelassult, így rögtön hízok ha normálisan eszem. Mit tegyek, hogy felgyorsuljon az anyagcserém és vissza álljon a rendes kerékvágásba? Már, híztam 1-2 kilót rohamosan, és ezt leszeretném adni, de nem megy mivel véletlenis de régebben (úgy pár hetet) a megengedetnél kevesebbet ettem/tettem.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csinált?



2014. máj. 29. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én is kiváncsi vagyok a válaszra, ugyanez a helyzetem, rendes kajákat eszem (értsd természetes dolgok, cukor nélkül, kenyér nélkül stb.), sokat mozgok, kb. 1500 kalóriát eszem meg egy nap, és lassacskán fogyok is, de ha véletlenül merészelek ennél többet enni, rögtön hízom. én sem értem.
2014. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

"másnap híztam jócskán"

attól még, hogy többet mutatott a mérleg, nem híztál, egy nap alatt képtelenség :)

2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!