Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hányassam meg magam? (...

Hogyan hányassam meg magam? ( tudom hogy hülyén hangzik! ) Vagy mit egyek hogy hasmenésem legyen? (Lécci hasznos tanácsokat írj és ne az h nyomd le az ujjadat) Köszi : )

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 02:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
amugy sztem arrol lehet szo, h sokat ittal ma este...de ha nem, akkor sztem se erdemes ilyen hulyesegekkel bajlodni
2010. jan. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Lehúzol egy kétdekás bármilyen pálinkát tuti kihányod.
2010. jan. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy szoktam h ledugom 2 ujjamat! Sztem jobb mint a sós víz. Túl sokat ettél, rosszul érzed magad? Remélem már jobb:)
2010. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Hajnali 2kor ezen agyalsz,amikor vígan mulatni kellene!?

Ha sokat ittál azért szeretni fosni/hányni,hogy "tehermentesítsd"a gyomrod akkor az alkohol majd elintézni a dolgát.

Ha fogyókúra miatt,akkor egyél sok gyümölcsöt:ananász,kivi.Tuti hatás.

Ne hánytasd magad,tönkreteszed a nyelőcsöved a hashajtással felborítod a bélflórádat.

Ne tedd,mert nehéz lesz kigyógyulni.

2010. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nézz tükörbe!
2010. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bármilyen cukormentes cukorkától fosni fogsz egész nap, de ha tutira akarsz menni , igyál meg egy csésze erős Szenna teát.. olyan erős viszszeru hasmenésed lesz mint még soha. Fosni fogsz és csikarni fog a pocid a WCn :)))
2023. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!