Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi5 étkezés vagy 3?

Napi5 étkezés vagy 3?

Figyelt kérdés

Ilyet is olvastam már, és olyat is.

16L 158cm, 56kg. Szeretnék lefogyni, és ami az étrendet illeti, napi 5x egyek vagy napi 3x?.:D (édes, sok kalóriát tartalmazó ételeket, üdítőket nem iszok)



2014. jún. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
6-7
2014. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy Neked jó, ahogy megéhezel... Persze a megéhezést az előző ételmennyiség is befolyásolja, de az összetétel is... Van, aki picit tud csak enni, más csak mennyiséget, ha már eszik, akkor rendesen.

Olyan is van, aki napi egyszer szeret enni, az már extra eset, azt hiszem, kevesekhez passzol.

Én személy szerint a napi 3 étkezést preferálom, a vacsora és a reggeli között jó hosszú kihagyással, mert nekem így jó. Néha közéesik egy pici nassolás, de ennyi. Sok pici étkezéssel csak kaparnám a falat, de napi 2-vel is. Úgyhogy a legfontosabb, hogy Neked hogyan jó.

2014. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én személy szerint egy nap legalább 5x eszem. a főétkezések normál mennyiségűek, a köztesek meg valami apróság(gyümölcs, müzli ilyenek) az lenne a jó, ha többször keveset eszel, mert így nem fog hullámozni a vércukorszinted és nem fog rád törni a farkasétvágy és nem eszel egyszerre nagy mennyiséget.
2014. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a "neked hogy jó" felfogást. Ezzel jutott odáig kérdezőnk hogy el van hízva és nem tud lefogyni, mert eddig úgy evett ahogy neki jó volt.
2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Márpedig nem tetszik a gondolat, hogy mindenki napi sokszor egyen keveset, akkor is, ha ez teljesen rossz neki.

Nem azért hízott el, mert kevésszer evett, az sokkal fontosabb, hogy mit eszik.

2014. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos szeritnem tényleg egyén függő kinek mi válik be. Én 3x eszem egy nap, tudom magamról ha többször kellene kevesebbet nem érezném jól magam h nem ehetek annyit amennyit kívánnék és ezáltal lehet, hogy a plusz étkezésekbe is becsúszna több fölös dolog. Ja és ebédre szeretek úgy enni hogy bőven jól lakjak :) több mint 20kg fogyás után elég bevált módszernek mondható ez nálam bár még van néhány kg hátra:) Ha most kezdessz a diétába, szerintem kísérletezz, az elején, hogy te hogyan érzed jobban magad :) 17/L
2014. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. jún. 5. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!