Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esélyem? Iszonyat...

Van még esélyem? Iszonyat nagy hasat eltűntetni?

Figyelt kérdés

Iszonyat nagy a hasam (kb 4 hós terhesnek nézek ki)

Betegségből kifolyólag is volt mindig hasam, kislánynak nagyon nagyon vékony voltam, de hasam óriási volt. Tornázni nem tornázhattam soha. Mostmár azért valamit csinálhatok ami nem annyira megterhelő. (már szültem is, szóval az is ott maradt), diéta: 1 típusú cukros vagyok, ezek nem nagyon jöhetnek szóba. Mit tudok még tenni, tudok-e egyáltalán valamit, hogy kisebb legyen?


2010. jan. 1. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
zsírleszívás : /
2010. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj futni és úszni
2010. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hasizom fejlesztő gyakorlatok.
2010. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Természetesen van esélyed!!!!!!!!

persze,függ a kortól és sok mindentől is!

ha szeretnéd hogy egy olyn napirend formát kialakítsak neked(én már sok ilyet csináltam)akkor írj a :

paplucka@citromail.hu-ra

2010. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kaporkészítményeket ismered? Ha bemész gyógynövényboltba vagy gyógyszertárba, és kérsz kaportablettát (tudni fogják), a cukrodban sokat segít, és könnyebben fog menni a fogyás is. Anyu így fogyott, hogy ezt is szedte mellette, 1 év után elhagyhatta az inzulint és a gyógyszereket is.
2010. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

21:07:


Ha figyeltél volna, írta, hogy 1. típusú cukros !

Tehát nem fogja elhagyni az inzulint a nyomorult kapor -baromságtól.


A sportolás viszont sokat javíthatna az állapotodon, minden diabéteszesnek segít, elsősorban a szövődmények elkerülésében.

Mozogj minél többet!

2010. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12:36 - Anyu 20-as cukorral került kezelésre, mára 7 körül mozog a cukra, a kaporkészítmény rengeteget javított, függetlenül attól, hogy az orvosok nem hisznek benne mind, mára csodájára járnak.
2010. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző, úgy látom, nem igen tudod, mi az az 1. típusú diabétesz. (különben nem írnál ilyet)


A lényeg, hogy születése ótta egyáltalán nem termel inzulint a hasnyálmirigy, így egész életében szüksége van inzulinra. Ez nem gyógyítható, szemben jóanyád 2. típ cukorbetegségével, amikor is van inzulintermelés, csak az inzulinérzékenység rossz, így nem reagál rá a szervezet és nem csökkenti a vércukorszintet.

Ez utóbbi javítható valamelyest, mindkét esetben elengedhetetlen a sportolás, mozgás !

2010. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kapor akkor is rengeteget javíthat a helyzeten, még ha nem is véglegesen, ez tény, és nem valami blabla. A kérdező, ha kipróbálja, semmi baja nem lesz tőle, legfeljebb jobban érzi magát.
2010. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod eltüntetni soha,én is ilyen típus vagyok. Amióta az eszemet tudom sportolok,borzasztó vékony vagyok de a hasam,mint egy 5 hónapos terhesé. 168/47 !
2010. jan. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!