Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni hogyan?

Le szeretnék fogyni hogyan?

Figyelt kérdés
14 éves leszek és 57 kiló és 160 cm vagyok és nagyon zavar az alakom.
2010. jan. 2. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

mikor ételhez nyulnál nézd meg előtte ezeket a képeket.


[link]

[link]

[link]

2010. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem segítenek.
2010. jan. 2. 00:57
 3/12 anonim ***** válasza:
hát azér megprobáltam... xD
2010. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, nem kell aggódni.

Kezdj el sportolni, szép fokozatosan és figyelj oda, hogy ne egyél szemét zsíros, cukros, mekis kajákat. (se kólát, chipset, sütit, csokit....)

Kezdetnek ennyi elég lesz, de a sport nagyon fontos egy fiatal szervezetnek.

2010. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 2. 12:38
 6/12 anonim válasza:
hát ha nagyon le szeretnél fogyni ennyi évesen akár 2hét alatt tudsz fogyni úgy hogy futsz vagy kocogsz akár gyalogolsz 20percet és picit figyelsz az étkezésre pl 6 után nem eszel vagy keveset ennyi. :)
2010. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jaj te lány én ugyanezt a kérdést írtam volna ki 2hete, ha lett volna netem..:) így viszont csak kizártam MINDÖSSZE KÉT HETE az étrendemből a szénhidrátok nagy részét tehát már nem eszem kenyeret, tésztát, a cukros sütikéket is kihagyom, inkább max dél körül norbi pudingot megeszem, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, 2óráig sajtokat eszem, és hogy kis gabona származék és legyen bennem zabpelyhet rakok 3 naponta a norbi pudingomba...és akár hiszed akár nem máris 4 és fél kiló lement úgy, hogy nem sportoltam, és nem voltam soha 1 percig sem éhes... ja és fontos hogy rengeteget igyál, én vizet szoktam néha light kólát meg pickwick gyümiteákat, ez is sokat segít meg a víz a bőrt is szépíti...

ja de azért sportolhatnál is ha igazán szép testet akarsz, én jövő héttől kezdve tervezem a futást és az aerobikot:)

na remélem hamarosan elégedett leszel önmagaddal. pussz:)

L/16

2010. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 163 magas vagyok 70 kilóról 45 kilóra fogytam, és ma már egy tánciskola legjobb növendéke vagyok!!!!!Imádok oda járni!Minden lány példaképe lettem, tőllem kérnek tanácsot,és figyelik minden táncmozgásom! Nem dohányzom, nem iszok alkoholt mert az semmit se ért!Kipróbáltam.Már minden kipróbáltam mire végre rájöttem! Végre csodás alakom lett, mint egy manökennek! Meg vagyok elégedve nagyon boldog vagyok és még egészséges is!A strandra végre büszkén mehetek! Hogy mégis mitől? Semmi csodaszer, semmi tabletta vagy kapszula, semmi ivóturmix ezeket felejtsétek el! Ezek hazugságok és reklámfogások, hogy a gyártók pénzt kaszáljanak rajtatok!Minden készítmény átverés átverések hátán!De ezt csak az tudja aki kipróbálta őket.
2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Írj privát válszt ! Kattints a kék színű írj privát válaszra elmondom a titkomat !


A táncoslány

2010. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írj privit, TE VAGY A 9999. kérdésíró a mai napon! Brazíliában felfedeztek egy új csodaszert, akciós áron ajánlom CSAK NEKED! Írj!
2010. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!