Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elérhetem a célomat így?

Elérhetem a célomat így?

Figyelt kérdés
A célom a kovetkezo. 83kb voltam meg ket hete elkezdtem szemelyi edzohoz jarni heti haromszor jarok szemelyi edzohoz es het 2 de van hogy harom nap has-lab -popsi aerobicra jarok ( amugy nagyon kemeny ora a vegen csavarni lehet a vizet a trikombol) az etrendem valltozatos igyekszem sok zoldseget gyumolcsot enni talan a hus keves meg de azt is igyekszem minel tobbet.nem eszem szemetet es sokat iszom..tegnap mertem magam 80 kg voltam a magassagom kb 167 cm van ket gyerkocom mellettuk jott fel a sok plusz kg :( Te hat a kerdesem hogy oktoberig elerhetem a celom ugy h ne jojjon vissza a suly itt arra gondolok h ugy nem hirtelen fogyassal akarom elerni..a cel amugy 65 kg oktober 28 ig..
2014. jún. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán... Csak így tovább!
2014. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha leírnád mit, mikor, mennyit eszel jobban tudnánk segíteni, mert a táplálkozás 2x olyan fontos mint az edzés. Folyhat a pólódból a víz, ha nem étkezel megfelelőlen. A másik tipp, hogy ne a kg-ot nézd, hanem a képet a tükörben. Az legyen a mérvadó. Mert ha izmosodsz, lehet több lesz a súlyod, de jóval csinosabb leszel, mintha görcsösen ragaszkodsz az "álom kg"-hoz.
2014. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Ma reggel nyolc korul ettem egy teljes kiorlesu zsmelet paprikaval sajttal es sonka szalamival egy citromot facsartam ki ez kb masfel liter vizhez van ezt iszom 10 ora korul egy banant ettem ebedre ket tojast rantotta lett belole olaj nelkul paradicsom hagyma paprika salatat csinaltam belole zt ettem hozza ez utan egy zoldteat ittam a vacsi natur csirke lesz salataval natur joghurttal bar 6-7 ig lesz edzes es utanna mar nem vagyok ehes....tudom h keves kaloria de sajna tobb nem megy le...nem is vagyok ehes csak azert eszem mert "kell" miota mozgok nagyon ritkan vagyok ehes...

2014. jún. 19. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak az a célod, hogy október 28-án reggel 6-kor 65 kiló 10 deka legyél, akkor elérheted ezzel a koplalással.
2014. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nap fontos csak nem az ora...evfordulonk lesz a parommal..ezert tuztem ki ezt celul...es ha olvastad volna figyelmesen nem koplalni akarok csak egyszeruen nem kivanom nem esik jol az etel...ugy kuzdom le ezt is amit eszek...szeretnem ha ez valltaozna..a
2014. jún. 19. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam figyelmesen, azert nem ertem az egeszet. Es az ev tobbi napjan nem akarsz tetszeni a parodnak meg a tobbi evfordulon?
2014. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyi szuletem ket gyereket...a szoptatas szamomra fontosabb volt mint a fogyokurazas feltem esetleg elapad a tejem...13 honapig szoptattam...termeszeten nem csak a kivant suly elerese a cel hanem annak megtartasa is!!!!
2014. jún. 19. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ertem en, es gratulalok a ket gyermekedhez. Pont azt probalom elmagyarazni, hogy ez igy nem jo. Pont ettol fog elapadni a tejed, ha igy tetszik. De te dontod el, akkor neked melyik a fontosabb. Ha szoptatsz meg, akkor foleg ne koplalj. Lehet normalisan enni szoptatas alatt, elott es utan is, sot ugy kellene, de amit jde felvazoltal az egyaltalan nem egeszseges. Mar nem tudom, hogy magyarazzam
2014. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!