Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak valamint...

Mennyit fogyjak valamint szerintetek hány kg vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. jún. 23. 23:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy provokálod a népet, vagy torz testképed van. Az alakodban nincs semmi extra, csak vékony. Sportolni kéne, elsősorban konditerem.
2014. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nehogy fogyózz :O !! Hiszen vékony vagy ! Szerintem senki szerint nem vagy kövér. :O
2014. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hogy nézel te ki jézus....

Sportolj vagy valahogy szegyél fel izmot mert elég gyötrelem tested van!

2014. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű kritikákat!

(Elnézést amiért nem vettem melltartót...)

173cm/49kg vagyok.

Szerintetek az alakomra jó lenne a szálkásító edzés+diéta?Kb 1 év alatt át tudnám formálni a testem?

2014. jún. 25. 13:20
 15/19 anonim ***** válasza:

A szálkásítás azoknak kell, akik az izmaikról akarják a zsírt eltüntetni. Neked leginkább tömeget kéne növelni, 173 centihez a 49 kg elég durva.

Menj el egy edzőterembe, kérd ki egy edző véleményét, ő tudni fogja merre indulj.

2014. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! :)
2014. jún. 26. 00:02
 17/19 pinkpancser ***** válasza:

Fogynod nem kell, inkább egy kis plusz kéne (és aztán szálkásítani)!

A melltartó hiánya miatt meg ne kérj elnézést, szerintem senki nem haragszik érte :)

2014. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha azzal nem vagy tisztába mi az a szálkásítás akkor szerintem kérj felvilágosítást az alapokról!
2014. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
25%

Szia ! :)

Hàt......làttam a fotóid....és elég hasonló az alakod az enyémhez :)

Csak azt nem tudom hogy naponta hányszor és mit eszel......viszont szerintemm semmit nem kell fogynod :)

Tudod.....én ilyen mániákus örült vagyok fogyózás kapcsán......de a sport is nagyban közre játszott nálam :( csak....azt most anyum nem engedi hogy ezt a sportot folytassam.....így inkàbb most leálltam a csokival és a kenyérrel/zsömlével.....és naponta többször eszek keveset ...... és fontos hogy jol megrágd az ételt független attól hogy gyümölcs/zöldség/anyu/apu fősztje, és igyál sok vizet vagy teát :)

És mozoghatsz is :) én személy szerint utálok egyedül edzeni, ezért barátommal szoktam sokat sétálni, és boxolni :)

Persze.....a barátom azt mondja nekem hogy ne fogyjak.....de az a vicc hogy ő is fogyózik xD

Ha hasrôl akarsz leadni, tudom tanácsolni a hasizom gyakorlatot....így a zsírt lemozgod és még hasizmod is lesz ;)

Szóval egyél igyál rendesen, és megfelelő mennyiségű mozgással meg tudsz oldani mindent :)

Sok sikert \(^_^)/

2014. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!