Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Mire jó a táplálékkiegészítő? Mit érdemes egy 20-30 közötti férfinak szednie? 4-5 kiló plusz van rajtam, amit szeretnék leadni...
2008. aug. 1. 08:59
 1/5 anonim válasza:
4-5 fölösleged van? ne szedj semmit.1 hónap alatt lemegy egészségesen.egyél reggel mint a király délben mint a gazdag vacsorára meg valami könnyüt gyümi salit zöldség salit.szerintem még hamarabb is lemegy.vagy Norbi diétáz az is nagyon jo :)
2008. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem a fogyás miatt szeretnék táplálékkiegészítőt szedni elsősorban, hanem hogy az étrendem komplexebb legyen és olyan vitaminokat is megkapjon a szervezetem, amit a normál táplálkozással nem viszek be a szervezetembe.


(A Norbi nekem is bevált, 7-8 kilót fogytam tőle 2 éve.)

2008. aug. 1. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nőként össz-vissz sörélesztőt szedek és azóta a körmeim erősebbek. C-vitamint télen 500mg/nap,l most 100-200mg-osan szedek egy nap. Néha megiszok 1 calcium és 1 magnézium tablettát. De ennél többmindent nem érdemes szedni. Kiegyensúlyozottan kell táblálkozni. Főleg most nyáron minnél több gyümit kell enni! Hiedelmekkel ellentétben a dinnye nagyon jó hatású és nem lehet tőle elhízni. Lehet csinálni 3 napos dinnyekúrát, hihetetlenül jó átmossa a szervezeted és a vesédet!

De tényleg nem érdemes mindenfélét szedni, hallottam egy történetet, hogy egy nő kálciumot szedett minden nap és annyira erőssek lettek a csontjai, hogy attól pattantak el, mert nem voltak kellően rugalmasak...

2008. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább a kiegyensúlyozott étrend és életmódotot javaslom, azaz:

-hetente rendszeresen mozogjál.

-igyál sok vizet! min napi 2-3 litert - főleg ebben a nagy melegben.

-minden étkezésedhez egyél friss nyers salátát szezonális zöldségekből öntetnek oliva olajat, fűszereket és citromlét ajánlok. Ez ellát sok rosstal és tápanyaggal és nem is leszel hamar éhes.

-hacsak lehet minden napodat kezd egy jó marék gyümölccsel - éhgyomorra -, szezonálissal ha csak lehet.

-a finomított élelmiszereidet fokozatosan cseréld le teljes őrlésű gabonákra, a konzervek helyett friss zöldség és gyümölcsökre, kerüld a tartósított, előregyártott fagyasztott ételeket, a sok édességet.


Már ennyi változtatástól is hatalmas változásokat fogsz tapasztalni az életminőségedben. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2008. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy szó: Multi-x


na de ne annyit egyé amennyi elovan irva mer az az adag a sportoloknak van irva!

[link]

2008. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!