Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok,...

Szerintetek kövér vagyok, vagy milyen kategóriába tartozom? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Aggódom az alakom miatt, nem vagyok vele megelégedve. Mostanában nem eszek napok óta, teljesen belebolondultam ebbe az alak dologba, kíváncsi lennék a véleményeitekre és javaslataitokra! :) 15/L


[link]



2014. jún. 29. 21:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:

Aggódni szabad, de túlzásba ne ess. Van pár kiló felesleg, és 15évesen ez normális is! Az viszont látszik a képeken, hogy "puha" vagy, a kötőszöveteid gyengék. Sajnos ebből lesz 20-22 éves korodra egy olyan narancsbőrös, kissé lógos test. Elnézést az őszinteségért.


Írod hogy nem engedhetitek meg magatoknak hogy neked külön kaja legyen: fiatal vagy még, ezért javaslom, egyél mindent de az arányokra figyelj! Kevesebb szénhidrát, több fehérje, és zsír. Arány kb. 40/30/30

Lehetőleg mellőzd a kávét, a cigit, a szénsavas dolgokat, a készételeket. Ha vidéken élsz hozzájutsz viszont sok friss zöldséghez: igyál sok uborkalevet, egyél cukkinit, borsót, céklát stb..- rengeteg jó recept van a neten.


Edzésként a térded miatt: javaslom a jógát, nagyon jó nyújtani illetve a mélyizmokra!(Rachel Brathen)

Tegyél intenzív sétát laza talajon, és edz külön fenékre, hasra, törzsre, vállra, hátra- vannak a neten videók amikhez nem kellenek nagyon külön eszközök: pl. bodyrock, de egy rubintrékás videóból is kiveheted azokat az elemeket amik a térdet erőltetik.

2014. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, el ne kezdj lefogyni.
2014. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
Nem vagy kövér,minden lánynak ilyen alakja kellene,hogy legyen :)
2014. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Azért nem épp.:) 15 évesen jóval csinosabb voltam...ne sértésnek vedd, és megértem hogy egészségügyi problémák miatt nem tudsz sportolni.Én intenziven sportoltam...Mára csak tornázok és úszok néha napján.
2014. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Utolsónak: te nem csinos voltál hanem nagyképű, ahogy most is.

Egy lánynak úgy kell kinézni mint a kérdező.

És nem voltál te csinosabb, csak azt képzeled

2014. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér!!! Nagyon szép vagy!! :))
2014. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk sincsenek különleges kaják, de mivel nem vagy szerencsére kórosan elhízott, de még dagadst SEM ezért annyira nem kell véresen komolyan venni. Ha szívbeteg vagy, akkor laza jógát vagy gerinctartó izom erősítő tornát azért még tudsz csinálni?! Ezek lennének a legfontosabbak, mert hát első az egészség, és ezek szép formát adnak. (Jóga, Body Art stb, nézz videó után).

Magamból kiindulva, én se veszem komolyan az étkezést,és kiegyensúlyozott vagyok és boldog, pedig 167cm és 63 kg csak jól kajálok és mozgok.

Tegnapi kajám pl:

3 szelet abonettből melegszendvics sajttal, egy paradicsom (Wasa abonett 299Ft és sokáig eszel belőle)

10órai egy alma

Ebéd: mustáros csirke, tésztával. de mindenféle házikoszt szokott lenni itthon, de tésztából mindig kimért adagot eszem pl.

Vacsora: fél zacsi párolt zöldség (CBA 299Ft brokkoli-karfiol-répa mix) 2 virsli (egyedül ez ami kicsit drágább, mert az olcsó virslikben alig van hús, az is nyesedék.

Tehát nem kell mindennap csirkét zabálni csak kicsit odafigyelni.

Mielőtt jön valami egészséghuszár, tisztában vagyok vele, hogy nem ez a tökéletes étrend, de kivitelezhetőség szempontjából állítom össze, és a nagyátlaghoz képest jü.

2014. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm :) Igen, szerintem ezeket a gyakorlatokat (nevezzük így) el tudom végezni, mert szerintem nem terhelhetik le úgy a szervezetet hirtelen, mint mondjuk 5km futás :) Az étrendet is köszönöm, megpróbálok valami hasonló alapok szerint étkezni :) Ha valakinek van még tanácsa, szívesen várom!:)
2014. aug. 23. 03:25
 39/43 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alakod van, nem vagy kövér. :-)
2014. szept. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy kövér átlagos vagy,egy kicsit magasabb testzsírral.

és írod,hogy családod így meg úgy nem támogatná az étrendedet.

ami a fura itt,hogy tőlünk elvárod,hogy legyünk rád és a lehetőségedre tekintettel,de a családodtól meg nem várod el ugyanezt?

miért nem?

amire kiemelten figyelj ha szív problémáid vannak,hogy semmiféle növényi olajat omega 6ot,vagy növényi olaj felhasználásával készült ételt ne fogyassz,helyette kókuszzsír vagy állati zsírral edd a húst és kezdj el szedni omega 3at.

amire az egészséges étrend épül-hús,tojás,állati zsírok,zöldségek.

ezeket kellene enned,főleg ha beteg vagy.

térd műtét előtt meg kikérném még egy orvos szakvéleményét is,hogy feltétlen szükséges-e,mielőtt felvagdalnak linkre.

2014. szept. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!