Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok,...

Szerintetek kövér vagyok, vagy milyen kategóriába tartozom? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Aggódom az alakom miatt, nem vagyok vele megelégedve. Mostanában nem eszek napok óta, teljesen belebolondultam ebbe az alak dologba, kíváncsi lennék a véleményeitekre és javaslataitokra! :) 15/L


[link]



2014. jún. 29. 21:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Nem vagy kövér, csak telt karcsú. Csinos a tested és nőies. Ha formálni szeretnéd az alakodat, akkor inkább sportolj, mivel az egészséges, az éhezés pedig egészségtelen, főleg a te korodban! Heti 2-3 alkalommal járj el futni, vagy táncolni, és akkor jól fogsz kinézni.
2014. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen, a térdműtétre feltétlen szükség van, mivel ciszta van a térdemben. A szívbetegségre külön köszönöm a jó tanácsokat :) Az alacsony vérnyomásra meg úgy tudom, hogy alapból jó a sport, lehet kikérem majd a testneveléstanárom véleményét.

2014. szept. 14. 22:38
 43/43 anonim válasza:
<3
2015. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!