Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok,...

Szerintetek kövér vagyok, vagy milyen kategóriába tartozom? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Aggódom az alakom miatt, nem vagyok vele megelégedve. Mostanában nem eszek napok óta, teljesen belebolondultam ebbe az alak dologba, kíváncsi lennék a véleményeitekre és javaslataitokra! :) 15/L


[link]



2014. jún. 29. 21:08
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
14%
én is15 éves vagyok és pont ilyen az alakom ,már a családom agyára mentem a fogyókúrámmal meg hogy mindig ezt halgatják hogy én milyen kövér vagyok :Dén megértelek ,de ne koplalj mert én is ezt csináltam és úgy legyengültem hogy majdnem elájultam,most műzliket eszem ésreggelizni normálisan szoktam meg nem eszek este 5óra után
2014. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az ilyen alak eléggé. Több izommal korrekt lesz, de nyilván nem lenne elvetemült dolog zsírt veszteni se, csak hogy ne hordj ballasztot mindenhova, meg ilyesmi...
2014. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Mi közöd Tőle ***** válasza:
2-3 évvel idősebb lennél, tudnék veled mit kezdeni. 5-7 kiló zsírban fogyás az sokat segít. Szálkásító étrend (google), meg egy kevés edzés ami neked kell. Bár szinte ez utóbbi el is hagyható, ha mondjuk a suliban sűrűn van tesi órád, vagy ilyesmi.
2014. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, egész jó alakod van. Lehet rajta javítani, de undorodnod egyáltalán nem kell magadtól. Ha ennyire korlátozottak az étkezési lehetőségeid, akkor ezekre figyelj oda:

- Nincs nasi, se édesség, se chips, se üdítők. A cukrot felejtsd el, mintha nem is létezne, semmibe ne rakd.

- Lehetőleg ne egyél kenyeret, vagy ha megoldható, teljes kiőrlésűt egyél. Főzelék, lecsó, tojás, stb. mellé nem kell kenyér.

- A főtt kajáknál egyél több húst, kevesebb krumplit, rizst.

- Megpróbálhatod megbeszélni otthon, hogy figyeljenek jobban oda, hogy mit főznek.


A lényeg végülis annyi, hogy a szénhidrátbevitelt csökkents, a fehérjebevitelt pedig lehetőleg emeld. Az ételek tápértékeit megtalálod az interneten. Nyilván ne a gulyáslevesre keress rá, hanem a nyers összetevőkre. :)

Még egyszer mondom, nem vagy elhízva, de ha attól a pár kg feleslegtől meg akarsz szabadulni, akkor inkább így próbáld, se semmiképp ne kezdj koplalni, meg vacsorát kihagyni.

2014. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kimondottan csinos és arányos alakod van, most kezd igazán nőiesedni, ne aggódj, még változni is fog :)

Aggodalomra semmi ok :)

2014. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo az alakod, de sportolnod kellene mert semmi izom nincs rajtad! 25F
2014. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 pinkpancser ***** válasza:
Nem vagy kövér, de egy kis mozgás kell. És ne koplalj, hanem válogasd meg a kaját.
2014. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Mindenki a mozgással jön, de már egyszer leírtam, hogy térdműtétre várok, szívbeteg vagyok, elég kötöttek a lehetőségeim.
2014. jún. 30. 21:17
 19/43 anonim ***** válasza:
Kézisúlyzó, repülő felülés, fegyencedzés mehet, nem kell guggolnod... :D :P
2014. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
semmi gond az alakoddal, nekem bejön :) 18f
2014. júl. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!