Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvileg egészségesen élek,...

Elvileg egészségesen élek, mégis szorulásom van. Mit tehetnék még, hogy rendbe jöjjön az emésztésem?

Figyelt kérdés
Súlyom rendben, egy héten minimum 5x sportolok, teljes kiőrlésű élelmiszereket eszek, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt és mégis. :(
2014. jún. 30. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszak... Még hashajtót is szedettek velem (orvos), de az sem hatott. :(

Eszel elég zsírosat, olajosat? Mert én fogyó címén kizártam ezeket, és ez volt a gond.

2014. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, eszek, nem vonom meg magamtól.

Arra is gondoltam, hogy sok almát eszek (napi 2-3 db-ot). De a szilva, barack, semmi nem segít. HAsam pedig csak felpuffad tőle.

2014. jún. 30. 19:04
 3/8 anonim válasza:
Mennyi folyadékot iszol?
2014. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rengeteget, 3-4 litert egy nap biztos,hogy megiszok (csapvizet, nálunk jó minőségű).
2014. jún. 30. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha túl sok zsíros dolgot eszel, akkor is lehet szorulásod, mindenkinél más az optimális szint.


Valódi szorulásod van, vagy csak csak ritkábban van székleted, de az könnyen kijön?

2014. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is rengeteg almát eszem, de nálam ez sokszor napi 6-8 darab is.

Nem segített a szoruláson. (Mondjuk nem is rontott, simán csak nincs rá hatással.)


A sok rágó segít. :) (Viszont nagyon puffaszt is sajnos...)

2014. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan gondom van a gitteléssel, mindig olyan, mint a beton. Nekem az útifű maghéj segít, ez egy vízre felpuffadó rost, ami nagyon jól fellazítja a székletet, de a mennyiségét is megnöveli. Lehet, hogy nem lesz elég egyszer elmenni egy nap. :) Sok vizet kell mellé inni, különben még ronthat is a helyzeten.
2014. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendes szorulásom van és nagyon kellemetlen. Ezt az Útifűmaghéjat kipróbálom, köszönöm :)
2014. jún. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!