Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leakarok fogyni de teljesen...

Leakarok fogyni de teljesen eltűnt minden reményem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

végre rászántam magam a diétára. az első 3 nap tökéletesen ment de a mai napon elkeseredtem én soha nem tudok lefogyni 40 kg-ot.legszívesebben feladnám.mit tegyek? sportolni csak egy kis idő múlva tudok majd csak mert még most nem lehet:(


18L


2010. jan. 6. 19:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nem mondom, hogy könnyű, fél évembe telt, szigorúan tartottam mindent percre pontosan. Na de figyelj... fél évemért cserébe kaptam egy életet... 115-ös derék helyett, most 82... bármit felvehetek minden jól áll, önbizalom, önbecsülés, ezek megfizethetetlenek...

[link]

Itt megtalálsz mindent, a lap közepétől indulnak a cikkek... Táplálkozástudomány I. II., zsírégetés, mindent olvass el... amit itt látsz, az az egyetlen dolog ami működik. Minden más csak ideiglenes megoldást hoz. Ha nem tudod hogyan működik a tested, hogyan is formálhatnád magad olyanra amilyenre szeretnéd???

2010. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen.és te sokat tornáztál mellé? hány éves vagy meg lány vagy fiú?
2010. jan. 6. 20:43
 13/33 A kérdező kommentje:
ha rákattintok azokra errort ír ki :S
2010. jan. 6. 20:45
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen 170 kilo voltam.rengeteg fogyokuraba belefogtam,egy het utan mindet feladtam.es egyszercsak jott valami zizi es elkezdtem megvaltozni.reggel kepes vagyok haromkor felkelni,hogy elmenjek futni egyet(igen,lehet tulsullyal is,csak lassan kell kezdeni) fel negy utan mar nem eszek semmit,napkozben pedig odafigyelek arra,hogy rendes ebedem legyen,meg reggeli nelkul ne induljak el.csokkentettem az adagokat,meg karacsonykor is meg tudtam allni a nagy zabalasokat.es tessek,itt vagyok,jelenleg 127 kilo.es meg nincs vege...lehet hogy a borom nem lesz szep mar sosem,de az,hogy a labamon sajat magam tudom levagni a kormot,lehet nevetseges de rengeteget jelent! :)szoval kitartas!es menni fog!!! :)
2010. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%

én 100 kg vagyok a 165 cmemhez, és annó 12 évesen anyum nyomására keztem el fogyózni. 65 cm és 73 kg voltam. 65 kg lettem, de utána visszahíztam, és ugye jojo effektus, 80 lettem 1 évvel később. Vagy 2. és 80 voltam évekig, 17 évesen megint fogyóztam, 76 lettem, aztán 88, utána 93, megint fogyó, és megint vissza, így már elértem az álomsúlyt, 100 kg-t. Szóval lehet, h még mindig 75 körül lennék, ha nem kezdek 12 évesen fogyózni. Vagy kevesebb. Namindegy, most ismét elhatároztam, hogy 65 leszek, és nem akupunktúra, meg idióta diéták, hanem egészséges táplálkozás kell! Ha úgy eszel, lefogysz, nem kell feladni, ez egy életre szól.

Gondolkodj el rajta, mi motiválna. engem az, hogy elképzelem magam soványan nyárom fürdőruhába, mindig ez a kép lebeg a szemem előtt, meg idén lesz az esküvőm, nem nézhetek ki úgy, mint egy bálna, úgyhogy megembereltem magam. 3 nap után azon gondolkodtam én is, hogy mégis ki a fene tud lefogyni 35 kg-t, inkább haljak meg, fulladjak a zsíromba, az sem érdekel. Aztán arra gondoltam, hogy mennyi embernek lenne ez rossz, és milyen nagy gödröt kéne ásnia a sírásónak... szegény :P

Meg ugye a fürdőruhás vágyam, meg az esküvő... Meg egyszer majd gyereket is szeretnék, de ilyen túlsúllyal esélytelen. Úgyhogy nem adom fel, akaraterő kell és kitartás. Találd ki, téged mi motiválna, és mindig az lebegjen a szemed előtt!

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked, és drukkolj nekem te is! :) Nem adhatjuk fel!!!

20/L

2010. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nekem jó a link... F/28 vagyok, 116 voltam, és 30 ment le. Azóta 4 kiló izom feljött.
2010. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
*165 cm voltam akkor is, elírtam :P
2010. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
nekem is lebeg néha egy dolog a szemem előtt egy fiú miatt szeretnék lefogyni de aztán eszembe jut h bizos nem fogok én neki kelleni véknyan se és ez mindig elkeserít.kitartást kívánok mindkettőtöknek és sok sikert
2010. jan. 6. 21:00
 19/33 A kérdező kommentje:
a link nekem is de ha azokra kattintok amit írtál ott nem jön be csak error
2010. jan. 6. 21:02
 20/33 anonim ***** válasza:

A pilateses vagyok.

Nem tudom hol lehet letölteni, én 990ért vettem egy DVD-t még jó pár évvel ezelőtt. De Tesco, DM, ilyen helyeken szoktam látni.

Az egész torna alatt tul. képpen fekszel, megemeled a lábad, feltolod a csipőd, ilyenek. Tehát az egész egy laza átmozgatásra épül, igaz másnap lehet ott fog fájni ahol eddig nem is gondoltad :D.

Belinkeltem pár dolgot olvasd el!

[link] -valójában ez spanolt fel :D

[link]

2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!