Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leakarok fogyni de teljesen...

Leakarok fogyni de teljesen eltűnt minden reményem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

végre rászántam magam a diétára. az első 3 nap tökéletesen ment de a mai napon elkeseredtem én soha nem tudok lefogyni 40 kg-ot.legszívesebben feladnám.mit tegyek? sportolni csak egy kis idő múlva tudok majd csak mert még most nem lehet:(


18L


2010. jan. 6. 19:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
hú köszönöm!:D nekem trombózisom volt és nem szabad tornáznom de akkor ezt csinálhatom?
2010. jan. 6. 21:09
 22/33 anonim válasza:

Hány éves vagy? Nő vagy férfi vagy?

Én tudok tanácsot adni. 25kgt fogytam már. Még kb 15öt szeretnék.

Ha érdekel szívesen mesélek én hogyan kezdtem neki és mi a módszerem. Mit terveztél te hogyan csinálod? A 3 nap alatt hogyan kezdtél neki? Milyen módszert követsz?

2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

szia 18 vagyok lány

akkor 90 naposat csináltam de abbahagytam a gyomorsav miatt

most úgy vagyok h napi 5ször eszek reggel egy zsömlét sonkával tízóraira joghurt ebéd rendesen aztán délután egy kis gyümölcs este 6 előtt meg egy kevés valami.van mikor egy joghurt vagy egy alma.de van mikor egy kis hús

igen érdekelne:)

2010. jan. 19. 21:33
 24/33 anonim válasza:

Én voltam pesten a lipid osztályon ilyen fogyókúrás azt befekvésen és ott nagyon sok mindent megtanítottak. pl hogy a kalóriára kell vigyázni. Mindent ehetsz bármit amit szeretnél mert ugye egy életen át nem tudod úgysem megállni hogy egy életen át kerülöd a csokit sütide másnap chipset. Eheteded ezeket is csak ne egy egész zacsival vagy ha mégis megetted ok csak másnap ne add fel. Folytsad a fogyit ne csináld azt h áh úgyis elba..sztam már hagyjuk. 1 nap alatt nem hízol vissza úgysem. A mozgás hát igen kellene de nem sokat tornázgatok. Néha csak heti 1-2 de az sem minditg rengeteget. Viszont rengeteget sátálok. A lényeg pedig h a napi kalória 1200-1500 között legyen és akkor fogysz.

Nem írtad le a módszeredet, hogy mit kezdtél el. Érdekelne.

És ne más miatt akarj lefogyni hanem saját magadd miatt!!!

Ne add fel sikerülni fog!

2010. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Jah írtad a módszert.

Nem rossz de az ebédnek is másnak kell lenni mint ami eddig volt hisz az mellett híztál meg.

Nekem sem teljesen jó az étkezésem. Sajnos vagy hogy nem is eszek délután 3-4ig. Szigorúbb vagyok magammal mint kéne.

2010. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
és h csinálod? sokat iszol? mennyi idő alatt fogytál le? és neked nemed korod?
2010. jan. 19. 22:11
 27/33 anonim válasza:
25 vagyok lány. 2008 májusában voltam 104kg. Most 78vagyok. Napi 2-3liter folyadékot iszok. Ez vagy csapvíz vagy tea édesítővel. Gyümölcstea mert az még édességnek is jó. Meg tejeskávét iszok édesítővel pl reggelire meg édessség helyett.
2010. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
ha azt hiszed, hogy a hosszú évek alatt felszedett súlyt 3 nap alatt leadhatod, majd elkeseredsz, hogy nem megy, azt kell mondjam: ostobán gondolkodsz, és elvesztél az önsajnálat mocsarában.
2010. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

uccsó voltam: és ezt nem soványként írom, hanem olyan emberként, akin sok felesleg volt (betesgégből kifolyólag), de megküzdött ezzel a problémával.

ne becsüld le a képességeidet, ne becsüld le a jövődet. még csak 18 vagy, tessék erőfeszítéseket tenni!

2010. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
NA FIGYELJ. LEHET,HOGY MOST MEGSZÓLNAK,ÉS NEMTUDOM MILYEN BETEGSÉGED VAN,DE HA 40KG SÚLYFELESLEG VAN RAJTAD,AKKOR SZERINTEM EGYETLEN MEGOLDÁS VAN. A REDUCE FAT FAST-kapszula. ÉN EZZEL FOGYTAM LE RÖPKE 3HÉT ALATT KB 10KG-OT,AMI NEM OLYAN SOK SÚLYFELESLEG. MINÉL KÖVÉREBB VAGY ANNÁL GYORSABBAN FOGYSZ. EMELLETT NEM KELL TORNÁZNI,ÉS EGYÉL MELLETTE NAPI 3X EGÉSZSÉGES,VÁLTOZATOS ÉTELEKET. SOK GYÜMÖLCS,ZÖLDSÉG,ÉS SEMMI FEHÉR KENYÉR,SEMMI CUKOR,ÜRES KALÓRIA. EZZEL 3 HÓNAP ALATT LEDOBOD A FELESLEGED,ÉS EGÉSZSÉGES IS LESZEL,MIVEL CSÖKKENTI A MAGAS VÉRNYOMÁST,ÉS GYORSÍTJA AZ ANYAGCSERÉT! SEMMI KOCKÁZATA NINCS A KAPSZULÁNAK. 14ÉVESEN CSINÁLTAM MEG,ÁJULTAK TŐLEM,HOGY MILYEN CSINOS VAGYOK. SOSEM VOLTAM BOLDOGABB ILYEN TÉREN. REMÉLEM SEGITETTEM. 16/L
2010. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!