Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, nem vagyok...

16 éves vagyok, nem vagyok kövér (182cm/74kg) (kép) szerintetek, elég ha kevesebb szénhidrátot, cukrot, több gyümölcsöt, fehérjét eszek? (Lent)

Figyelt kérdés

A mellem zavar csak,úgy gondolom,hogy étrendet változtatok,napi 45 perc bicaj+itthon fekvőtámasz+súlyzós mellizomgyakorlatok,és mondjuk nyár végére a mellemet izommá alakítani? + szerintetek körülbelül hány kg a zsír rajtam?


[link]


2014. júl. 18. 16:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
de kövér vagy, mert a hasadon ott a piros csík, amikor ülsz akkor jön az létre. bocsi :)
2014. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem mai a kép,előtte kb 2órát ültem.:D most pl nincs ott.
2014. júl. 18. 17:01
 3/14 anonim válasza:
De ha nem mai kép, akkor mit vársz most komolyan?:D Mai képet mutogass hogy azzal mit akarsz elérni.
2014. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel azért viszonylag zsíros vagy... Az általad említett módszer az azért hatékony lehet, úgyhogy no para, csak csinálni kell.
2014. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nyilván nem gorillára akarom magam gyúrni,meg nem teljesen vékonyra,hanem mondjuk 3kilót leadok+gyúrok az azért látványos lenne nem?
2014. júl. 18. 18:03
 6/14 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hallottál-e már a Kardio edzésről. A lényege az kitartás fejlesztése és megizzaszt. Elöbb le kéne dolgoznod a zsírpárnákat, aztán kéne elkezdeni az erőnléti edzéseket mint pl. fekvőtámasz stb. Viszont a bicikli már nagyon jó pont és az étkezéssel is sokat tudsz rajta változtatni. Ha a mellkasodat szeretnéd kidolgozni ajánlom, hogy próbáld ki az úszást heti 2-3 alkalommal 1.2 óra sokat segít. Tippként annyi hogy először az időt határozd meg, aztán, mikor már simán megy, a km-eket.

Sok sikert!:)

2014. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

140g fehérje (és ez csak a hús és a tejsavóprotein lehet)

360g szénhidrát (főleg barnarizs vagy zab vagy durumtészta)

és nyomás a kondiba

edzés utánra vegyél fehérjét meg dextrózt

vegyél még egy mega daily one plus-t is

nyár végéig még sokminden lehet belőle

2014. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hány kilót fogyjak mielőtt gyúrok 3-5? vagy több?
2014. júl. 18. 18:29
 9/14 anonim válasza:
Szerintem fiúk számára a legjobb és legegyszerűbb az edzőterem+fehérje kombó.
2014. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezzel fogyni is fogok?
2014. júl. 18. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!