Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez menni fog így? Nem lehetetl...

Ez menni fog így? Nem lehetetlen, ugye?

Figyelt kérdés

75 kiló vagyok, 161 cm.

Szóval most 5 napig alig ennék, 500 kalória körül. Azzal lemegy 3 kiló mondjuk. Utána 1 hétig fokozatosan növelném a kalóriát, 1200-ig. Azon a héten mondjuk - 2 kiló.

Értem, hogy víz nagyrészt, de nem zavar.


Utána megyünk nyaralni 4 napig. Természetesen nem zabálnék azon az 4 napon sem, de ott nem tudok annyira figyelni. Szóval azon a 4 napon semmi. Aztán még van 3,5 hét a suliig. Ott mondjuk 800-1000 kalória, meg torna, és arra a 3,5 hétre mondjuk 7-10 kiló, ahogy sikerül.


Utána szintén növelni a kalóriát, 12000+mozgásig.

Szóval összesen 6 hétre 15 kiló.


Ez így lehetséges? 100 kilóról indultam, de nagyon nagyon szeretnék 60 lenni nyár végére. Ezért mindent megtennék. Utána ha kell akkor 1 hónapig mondjuk súlyt tartanék sok sporttal, de ezt meg kell csinálnom. Már utálom magam, és sokkal jobbat tenne, ha végre 60 kiló lennék.


Kérlek szépen ne hurrogjatok le, hanem az a kérdés, hogy lehetséges-e.


2014. júl. 23. 19:35
 1/5 anonim válasza:

500 kcalt nem fogod kibírni. Szedulni fogsz, ingerült leszel stb..

A többi amit még írtál az sem jó. Igazából ha ilyen keveset eszel nekem azt mondtak hogy duplaannyi fog vissza menni. Menj fél a kaloriabazis nevű oldalra regisztralj és majd meglátod hogy hogy lesz tovább..

2014. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NE koplalj! Figyelj, megértem, hogy most szeretnél gyorsan lefogyni, mert nyaralások, strand, aztán sulikezdés stb... de ha ilyen 500-800 kalóriákkal fogysz, akkor vissza fogsz hízni, és még le is lassul pluszban az anyagcseréd, ezt te is tudod (remélem), és akkor meg még jobban fogod utálni magad... Ezt tapasztalatból mondom, szóval kérlek a saját érdekedben inkább fogyj nyár végére csak 5 kilót, de azt rendes étrenddel, napi ötszöri evéssel kis adagokban, és mozgással, úgy biztosan nem fog visszajönni. Ha kitartó vagy, meglesz a 60 kiló előbb-utóbb, nem kell sietni, a fogyáshoz idő kell.

A te dolgod hogy megfogadod-e amit írtam, mindenesetre sok sikert.

2014. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt komolyan meg akarod csinálni, akkor hamarosan 120 leszel és nem 60!
2014. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A diéta nem úgy működik, hogy kitalálsz valamit, és az úgy lesz. Nem véletlenül nem így csinálják. Légy türelmes, és idővel lemennek azok a kilók. Engem még zavar, hogy csak kalóriákat számolsz, de a tápanyagokról egy szó sem esik. Nem mindegy, hogy milyen arányban és minőségben viszünk be fehérjét, szénhidrátot és zsírokat.
2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nevetseges vagy
2014. júl. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!