Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azért voltam rosszul, mert...

Azért voltam rosszul, mert leesett a vércukor szintem?

Figyelt kérdés

A minap elmentem futni úgy, hogy egész éjjel nem aludtam és hajnali 6-tól kocogtam 7-ig (4,5 km) viszont a vége felé már annyira rosszul voltam és hányingerem volt, hogy nem bírtam futni, még sétálni is alig.

Előtte nem ettem. Azért volt hányingerem, mert leesett a vércukor szintem? Esetleg történhet még ezen kívül ilyenkor valami? Ne haragudjatok, csak nem vagyok nagyon tisztában ezekkel.

Hogy tudnám megoldani, hogy fogyni szeretnék viszont nem tudom, hogy futás előtt vagy futás után reggelizzek.

És mit ehetnék?

Tudna valaki segíteni? :) Előre is köszönöm szépen!



2014. aug. 4. 18:49
1 2
 11/11 DEXTER22 válasza:
Én már fociztam meg kondiztam is úgy h nem aludtam ejszaka ...de minden ember más én nem voltam rosszul csak ha megpihentem ak álmos..
2014. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!