Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Célom, hogy ZSÍRból fogyjak....

Célom, hogy ZSÍRból fogyjak. Ez így milyen lenne?

Figyelt kérdés

Eddig is odafigyeltem a kalóriákra,fogytam is,de most már formásodni szeretnék.Ezen a héten elkezdtem figyelni a tápanyagokra is. p: 2g/tkg ch: 2g/tkg zsír: 1g/tkg Szeptembertől eljárnék kettlebel edzésre mondjuk heti 2x, mellette futnék. Azt heti hányszor kéne?

De az van hogy ősztől menzás leszek. Van választási lehetőségünk,szóval nem ennék tésztát meg krumplit,csak mondjuk a husikat,főzeléket meg ritkán rizst (bár úgy hallottam hogy egészségesebb lesz a menza) De ha a többi étkezés fehérjedús,akkor jó lesz így az étrend vagy a menza nagyon elrontja?

18l 168/63



2014. aug. 19. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, ne aggodj.Nem az a lényeg hogy mit nem ehetsz, hanem az hogy azt a valamit mikor eszed.Estére inkább fehérjéket válassz.De ha szaladsz és eszel rendesen, szerintem a rosabb esetbe visszaszedsz max 2 kilót és utánna tartod a súlyod, de ha mindennap egy lépéssel szaladsz többet már az is jót tesz.
2014. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"célom, hogy zsírból fogyjak"

"de most már formásdoni szeretnék"

Hát döntsd már el mit akarsz, mert a kettő együtt nem pálya. Vagy fogyni (szálkásítani) vagy formásodni (tömegetnövelni,izmot felszedni) mivel a kettőhöz teljesen eltérő étkezés kell.

2014. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zsírt szeretnék veszíteni úgy hogy a ne nagyon fogyjak izomból...
2014. aug. 19. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt egy kis segítség: [link]
2014. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!