Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt menni fog 10kg?

4 hónap alatt menni fog 10kg?

Figyelt kérdés

Okéé elhatároztam, hogy végre szembenézek a szomorú valósággal és leadom a felesleges kilókat. Megcsináltam az edzéstervet egy hónapra, úgy érzem a kajákkal is tisztában vagyok. Holnap kezdem.

Szerintetek jó ez a célkitűzés?? Van rajtam úgy 10 kiló:(((( 2.5 kiló egy hónap alatt az reális?? Mármint ha alapos munkát akarok végezni, semmi koplalás, sok mozgás és egészséges kaja!!

Gondolom az első egy két hónapban ez tuti menni fog, de utána lelassul a folyamat, mármint másképp reagál a szervezet egy idő után a sportra. Mit tudtok erről?? Hogy legyen az edzés a későbbiekben is ugyanolyan hatékony?? (az én esetemben futásról és tornáról beszélünk)


2010. jan. 14. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem menni fog :)

Ám változatos legyen az étrended ...

és persze a tornáid is...

ÉS persze ne koplaj mert akk csak hizni fogsz ...

De elötte gondold meg h biztos sok a fölösleg? vagy esetleg igy vagy szép ahogy vagy...

mert nem mindenkinek áll jó a tulsoványság, szal csak mértékkel

:) de azért sok sikert (:

17L

2010. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán menni fog
2010. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap alatt ment le ennyi, hasonló módszerekkel, úgyhogy simán.
2010. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!