Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy kb 40perces...

Lehetséges, hogy kb 40perces tekerés a szobabiciklin 8-as fokozaton eléget 500calt? Míg ue. Futás, kb 430-at.

Figyelt kérdés
Úgy érzem a futás jobban megmozgat, de ha jön a rossz idő, gondoltam érdemes lenne egy szobabiciklire beruházni otthonra. (szalagon nem szeretek futni)

2014. aug. 26. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan kcl-t függ? Persze, hogy lehetséges, miért ne lenne az. De miért csinálod és miért akarsz elégetni ennyit?
2014. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

futni szoktam 30-40percet és 40p szokott kb 430cal lenni

hétvégén esett és nem tudtam kint futni, így bent tekertem 40p és 500cal-t égettem el


azt hittem sokkal kevesebbet lehet így elégetni, csak kíváncsi voltam, hogy lehetséges e

2014. aug. 26. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
8as fokozaton? hát én nem bírnám :) Olvastam valahol hogy aki fogyni akar a 3as a legjobb fokozat a zsírégetéshez. Én is azon szoktam tekerni 40perc alatt lemegy a 400kcal. amúgy szerintem érdemes venni, mágnesfékest vegyél, én szeretem tekerni.
2014. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%
500 cal nem sok, nem összekeverendő a kcal-val, ami kilokalória.egy egészséges felnőtt embernek kb 2000 kcal energiára van szüksége egy nap, szóval becsapós,nem égetsz el egy tábla csokit 40 perc tekeréssel:)
2014. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!