Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futópadot vagy elliptikus...

Futópadot vagy elliptikus tréner érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Diéta mellett sportolni is szeretnék,eddig csak tornáztam,most elkezdtem súlyzós edzést is,de valami aerob edzésre is vágyom.A kettő közül melyik lenne jobb?171 cm és jelenleg 98 kiló vagyok.
2014. aug. 27. 02:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*elliptikus trénert
2014. aug. 27. 02:44
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

elliptikus trener sokkal jobb. egyreszt kisebb helyet foglal, masreszt meg tul nehez vagy a futashoz. Majd kesobb ha mar fogytal valamennyit, akkor kint a szabadban futhatsz.


harmadreszt az elliptikus trener edzesnek is jobb. Napi 45 perc-egy ora intenziv tekeres a megfelelo pulzustartomanyban heti 5-6 napon, kajat rendberakni, es meglesz az eredmeny!

2014. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
29%

Az ilyen "jó" tanácsot mint az előző adott sose fogadd meg. Ugyanis bármelyik edzőterembe lemész, megfogják neked mondani, hogy az elliptikus trénerrel szétnyirod a térd izületeidet, ha ilyen súlyra csinálod. Sose szabad.


A futópad, és ott is gyaloglás, hegymenet és normál terep váltakozása, mig 10-15 kg-val nem vagy könnyebb.


Arra mindig figyelj, ha tanácsot kérsz itt a net-en, hogy vannak emberek akik gyűlölik a túlsúlyos embereket, saját testképzavaruk miatt, és próbálnak ártani nekik-akár ilyen alattomosan is, mint ahogy tette az illető.

2014. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne vegyél semmit.

Gyalogolni lehet a szabadban is.

De elmehetsz először is egy terembe és kipróbálhatod, hogy egyáltalán való-e neked a futópad vagy az elliptikus tréner. Van aki képtelen futópadon futni, csak a szabadban. És fordítva is igaz, van, aki csak futópadon szeret.

Majd ha már az életed részévé válik a napi mozgás, akkor vegyél, hogy bármikor használhasd.

2014. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a segítséget!
2014. aug. 27. 08:51
 6/14 anonim válasza:
Minden jót Neked.
2014. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

"Ugyanis bármelyik edzőterembe lemész, megfogják neked mondani, hogy az elliptikus trénerrel szétnyirod a térd izületeidet, ha ilyen súlyra csinálod. Sose szabad. "


Ez egy baromsag. Nekem mindketto van: elliptikus trener es terdproblemam is.


SOHA nem fajt a terdem az elliptikus trenertol, pedig nehany szaz orat eltoltottem mar rajta. Fajt/faj viszont a futastol.


Mielott szakerteni kezdesz, probalj meg tajekozodni. Az "utaljak a tulsulyos embereket" agymenesedre meg mar nem is reagalnek.

2014. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
17%

7 Magyarázhatod a bizit, csak felesleges, főleg annak nem aki tisztában van a dolgokkal.



pápá

2014. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még olyat, hogy az elliptikus tréner ártana a térdnek. Sőt, pont annak szokták ajánlani, akinek térdproblémái vannak. :S
2014. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
30%
500 regisztáricóddal jöhetsz, akkor se érsz már el semmit-hála Istennek, mert a kérdezőnek lesz esze arra, hogy lemenjen és teremben érdeklődjön:)
2014. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!