Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így letudom dolgozni a maradék...

Így letudom dolgozni a maradék hájat magamról?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és a felső testem elég gyatrán néz ki. A mellkasomom van egy kis zsír, és a hasam akkor néz ki rendesen nagyjából(!), amikor reggel felkelek és elmegyek wc-re. Akkor olyan, hogy na, tűrhető. Viszont elég egy szelet kenyeret reggeliznem és már nagyobb is egy 2cm-rel kb, és ez így marad egész napra, vagy 4cm max. Sportolok, heti 3x 30-45percet futok, de most nem mindig, de tavasztól újra fogok járni stabilan. Emellett súlyzózok is, bár ezt csak ritkábban, mert nem mindig futja rá az időm, és kedvem se sok van ahhoz, és akkor úgy gondolom nem is érnék kedv nélkül vele semmit... 2éve nem eszek csipszet, nem iszok kólát és egy 3hónapja kb. édességeket sem eszek. Ezzel ellentétben min. 3naponta eszek tojást,halat, és minden nap húst. Zöldséget/gyümölcsöt is eszek minden nap. Fehér lisztes dolgokat kerülöm, kenyeret eszek akkor az rozs, vagy barna. Tavasztól hetente-2hetente fogok járni kb. másfél órát focizni, emellett gyakorolni is szoktam ennyit naponta minimum, és tavasszal fel szeretném tornázni a 30perc futást 1órára. Szerintetek ha ezt fogom csinálni leadom a felső testemen lévő zsírt? Ha akarjátok teszek fel képet! (Nem kérek body.builder.hu és társai kokszos oldalakat!)
2010. jan. 16. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és kemény a hasam, csak elfedi a zsír. Szeretném főleg azt, hogy látszódjon, hasra azért minden héten edzek min. 4x. 400hasprést szoktam nagyjából csinálni. Konditerembe nem akarok járni. Az a helyzet hogy nagyjából csak egy fél éve sportolok intenzívebben, bringázni is szoktam nagyon sokat, naponta 2órát minimum, nem versenytempóban, csak egy 20km/h-ban. Így is mondták sokan, hogy változott az alakom, jobb lett, de én szeretném még ezt leadni.
2010. jan. 16. 21:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi mozgás elég egy hadseregnek is.Azért néha egyél is valami finomat.
2010. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy így tovább és meglátod sikerül a kocka has, mindenképpen vegyél olyan dvd ami hasra gyúr lehet ilyeneket venni, és otthon tudsz rá mozogni, ne legyél türelmetlen, mindennek idő kell az a kis hályacska sem egy hét alatt rakódott le.
2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit az arcodból vegyél vissza! Nem kell olyan szavakkal dobálózni (kokszos) amiről gőzöd sincs! A bodybuilder.hu-n leírt táplálkozással és edzéssel kapcsolatos alapismeretek maximálisan hasznosak mindenkinek. Feltettél egy kérdést, majd válaszol rá aki akar, de fikáznod nem kell! Főleg arc nélkül nagyfiú!
2010. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen... főleg úgy ne fikázz, hogy végtelenül tudatlan vagy! Hasazol orrvérzésig azért, hogy a zsír eltűnjön? Ez az egyik legtipikusabb és legnevetségesebb tévhit dolog. Gőzöd sincs róla, hogyan működnek ezek a dolgok...
2010. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó-jó, belátom, egy kicsit tényleg elvetettem a súlykot, de elegem volt már abból, hogy mindenhol csak ezt látom, hogy body.builder.hu , én nem internetes oldalakat kértem, és gondolom a többi kérdező sem, hanem rendes választ, átolvastam már az oldalt, találtam rajta hasznosat is.Elnézést. Viszont az utolsó válaszadó is félreolvasott valószínű, vagy csak én fogalmaztam félreérthetően - nem azért hasazok, hogy eltűnjön a zsír, tudom, hogy a hasazás csak erősíti a hasizmokat és nem tűnteti el a zsírt a hasamról, hanem a háj alatt fog csak izom nőni, már ha nő. Azért, hogy a hasam lemenjen úgy táplálkozok mint írtam, és annyit mozgok is, mint írtam. Elnézést kérek mégegyszer, és mostmár kérem a többi választ is! :)
2010. jan. 18. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos ,és még helyesen is írsz:)Hajrá!
2010. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a rohadt életbe nem lessz jó tested ha még azt sem tudod mi az a koksz ...

mert a sporthoz kell egy kis tudás.

és ha anélkül hogy megtudnák különböztetni a tápkiegészítőt a koksztol kezdessz sportolni akkor gratlálok.

mert ilyen fiatalon ennyi futás mellet kéne tápkieg mert a futás terheli az izületeket .

izületvédő tápkiegészítő nem koksz malacka .

most nem is fogod érezni majd 10 év mulva futkorássz csak.

2010. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!