Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos hasat akarok! Örökre...

Lapos hasat akarok! Örökre vékony szeretnék lenni, elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na jó túlzásokba estem szeretnék fogyni 15 kg-ot minimum 10et úgyhogy ne kelljen semmi diétát tartanom. Mit lehetne változtatni?
2014. szept. 2. 10:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha számodra bosszantás, amit itt írnak a többiek, hogy próbálnának neked segíteni, elmondani, hogy diéta nélkül alig fog sikerülni a fogyásod, hogy táplálkozz helyesen, változtass életmódot és mozogj rendszeresen akkor meg minek kértél itt tanácsot?

Akkor keress rá a neten, hogy egészséges táplálkozás/ étrendek, vagy fogyókúrás táplálkozásra, ha nem tetszik, amit itt olvasol!

Egyébként honnan veszed, hogy a diéta nem tartható hosszú távon? Kipróbáltad már egyáltalán vagy csak rávágtad, hogy nem lehet? Eddig hányszor diétáztál már életedben?

Az itt jelenlévők csupán segíteni szeretnének neked, de látom te erre nem igen vagy vevő rá sajnos. :(

2014. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha a kajáról nem tudsz lemondani,akkor napi másfél óra sport!Nekem bejött, 30 kilót fogytam!
2014. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kaptam nagyon jo valaszokat azok bosszantanak akik nem fogtak fel a kerdest.
2014. szept. 2. 14:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Én se diétázok sőt ahoz képest elég sokat kajolok. De le is mozgom... Napi 4 óra sport... súlyzós edzés, kocogogás, intervallum futás. És kb egész nap megse állok mert mindig megyek valahová. 1 hónap alatt -9kg. :) Bár a cukrot, kenyeret, krumplit kb elhagytam. És kicsit minőségibb ételeket eszek...
2014. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Lapos has? Itt van Sissi, ő is lapos has mániás volt, naponta több órát lovagolt, de volt saját gimnasztika terme, mellesleg alig evett valamit, az ő menüjét a jelenlevők már koplalás kategóriásnak sorolnák be.

[link]


Te meg úgy szeretnél vékony lenni, h rendesen eszel? :)

Van egy olyan érzésem, h 10 év múlva ha már 30 felé leszel, a mostani súlyodat is vissza fogod sírni. :)

2014. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen Én is attól rettegek hogy még ezt is vissza fogom airbus nem szabadna ilyen kovernek lenni ennyire fiatalon most akkor pontosan mit csinaljak? Elmegyek edzeni heti 3-4x futas,uszas,bicikli és van itthon dvd meg sulyzo. A hulye evessel mit csinaljak? Folyton ennek.. azon gondolkoztam hogy a kaverol is le lehet szokni ha egy ket napig nem iszom..ha osszehuzodna a gyomrom nem kivannek annyi kajat? És annyi edesseget? És az unalomevés ellen tudtok valamit mondani... És igen legalabb 100x dietaztam lett eredmenye de visszajott az egesz
2014. szept. 2. 15:26
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Diétázni csak egyszer kell, de azt egész életedben. Ha mindig visszatérsz a zabáláshoz és a kalóriadús ételekhez, édességekhez, mindig vissza fogsz hízni.
2014. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!