Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez volt a választásom, és nem...

Ez volt a választásom, és nem vagyok biztos magamban, hogy jól döntöttem, szerintetek?

Figyelt kérdés
A vacsora krumpli leves és fánk volt lekvárral, én nem ettem belőle, helyette találtam diót és azt pirítottam meg, de mivel már nagyon nagyon éhes voltam így kb 4 marékkal is megettem, de ez nagyon sok kcal, lehet, hogy inkább egy tál krumplilevessel meg egy fánkkal jobban jártam volna? Tesóm azt mondta, hogy szerinte igen, nem tudom eldönteni, ezen kattogok most
2014. szept. 2. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Utólag teljesen mindegy már, nem?
2014. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a dió az egészséges, a másik szar keményítős cukros


jól döntöttél

2014. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összességében jobban jártál. De hol az esti fehérje...?
2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Nem tudom, mekkora markod van s mennyire volt tele (mondjuk legyen 3 deka/marok), de ez teljesen jó adag az én szemszögemből, s a fehérjebevitel sem elhanyagolható így. Nekem tökéletes vacsora lenne, arányaiban elegendő fehérje, kevés szénhidrát, sok zsír :)

A fitátok vagy más miatt van, aki ezt túlzásnak tartaná, én nem, alkalmilag pedig főleg nem.


Nem tudom, a Te étrended milyen. Nekem a dió eleve szimpatikusabb, mint szénhidrátleves után szénhidrátot enni szénhidráttal, nagy hangsúlyt fektetve a gyors szénhidrátra. Este amúgyis rossz (gyenge) az inzulinérzékenység, akárcsak reggel... A szénhidrát nem a legjobb választás, de fogyáskor eleve nem az, a test működését elnézve.

2014. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!