Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötletek arra hogyan fogyjak...

Ötletek arra hogyan fogyjak le úgy, hogy a táplálkozásom örökre a helyén maradjon?

Figyelt kérdés
Tehát van rajtam 15kg felesleg,de ha fogyózok meg kalóriát/fehérjét számolgatok a végén beleőrülök és visszahízom utána az egészet. Hogyan lehetne kicsit hétköznapibbá tenni a dolgot hogy ne érezzem annyira hogy mostantól semmit se lehet? Nyilván beleszámolom hogy így nem lesz tökéletes testem de csak picit jobban szeretnék kinézni nem akarok se modell lenni se olyan akiket kiragasztanak a konditerem falára. Hogyan változtassak az össze-vissza evésemen? Hogy végleges maradjon a változás és ne terheljen meg. A sport már nagyon hiányzik,alig várom! 19 éves dundi lány
2014. szept. 3. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesen aztán szépen lassan kezd el számolni a makrotápanyagokat.
2014. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"nem akarok se modell lenni se olyan akiket kiragasztanak a konditerem falára" Ez aranyos :) Nos, nem hiszem, hogy túlzott számolás nélkül ne tudnál csinos lenni :)

Én se szerettem számolgatni sosem, többnyire nem is teszem, de kíváncsiságból néha mégis, tanulságos tud lenni. Nem tudom, Te milyen vagy, én ugyan képtelen lennék teljesen hasonló napokat tartani, van változatosság, de ezzel együtt nem sokat változik a makrotápanyagok aránya egy adott időszakomban. Úgyhogy ha nem számolok, akkor sem történik nagy változás, azt úgyis tudom, hogy ha szénhidrátbombákat kezdek enni, akkor felmegy a szénhidrát, ami nálam alapból nem magas.. Úgyhogy sejtem, mi hol merre.

Vált életmódot, vegyél ki az étrendedből nem jó elemeket, amiknek a hiányát el tudod viselni, mert nem is olyan fontosak vagy tudod, hogy nem egészségesek. A mozgást nem kell írnom, azt tudod magadtól is.

Nem kell elbonyolítanod a dolgokat, főleg, hogy még nem tapasztaltad ki, hogy tudsz-e viszonylag könnyen fogyni. Van, aki ezt-azt elhagy és minden OK, másnak jobban le kell vinnie a szénhidrátot és több változást bevezetnie...

Rengeteg alapanyagot kizártam vagy minimalizáltam eddigi életem során, de ezek nem zavarnak, mert a maradékot sokkal jobban szeretem. Amihez nagyon ragaszkodsz és nem látsz benne semmi problémát, azt ne hagyd el, illetve sokszor semmi gond nincs, ha mértéket tartasz, legföljebb a fogyásod alatt jobban korlátozod, mint majd később.

Remélem, valamit értettél abból, amit mondtam, elég általános volt, de hát nem tudok személyre szabottan tanácsokat adni, hiszen nem ismerlek.

2014. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!