Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Semmilyen fogyókúrába nem fér...

Semmilyen fogyókúrába nem fér bele egy kis bűnözés?

Figyelt kérdés

Világéletemben vékony voltam, azt ehettem, amit akartam.

Szülés után azért összejött néhány plusz kiló, már elkezdtem tornázgatni, egészségesen étkezem, kezdtem is fogyni, de a hasam még mindig nagy, mondjuk 4 kg-os baba után nem csodálom.

Elkezdtem piloxing-ra járni, na ott mondta az oktató, teljes életmódváltás kell, az étkezést kell megreformálni, mert a mozgás önmagában csak 30 % az étkezés 70 %-ban fogyaszt.

Na el is kettyentem, mert akkor minek ugrálok, ha az csak 30% és olyan étrendet akarnak rámerőltetni, ami nekem nem fekszik. Pl. szeretem a csokit, nem viszem túlzásba, de nehogy már néhanapján ne kaphassak be egy szelet csokit, vagy ne ihassak meg egy capuccinót sem?

Van néhány fanatikus, folyadéknak csak vizet isznak, zöldség meg gyümölcs egész nap, és minden egyéb tiltólistán.

Tényleg nem ér semmit a torna?

És csak akkor lesz lapos hasam ha egész nap csak zöldséget és gyümölcsöt eszem?

Mit tanácsolnátok egy ilyen rebellisnek mint én, akinek a napi egy szelet csoki kötelező? És mozogni szeretek, miért nem lehet a mozgással fogyni?



#torna #fogyókúra #fogyás #hasizomfeszesítés
2014. szept. 17. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Meg kell érteni, hogy egy intenzív edzés után az egyszerű, gyorsan felszívódó szénhidrátok NEM fognak zsírosodást okozni ésszerű mennyiségben persze!

Tehát edzés után nem csak a fehérjére hanem szénhidrátra is szüksége van a szervezetnek!

2014. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekszem.

Minden este futunk egy félórát a szomszédasszonnyal, napközben itthon is tornázom, a kicsi fiam a súlyzóm, jókat mókázunk, már egész lapos a hasam, és most 56 kg vagyok.

És minden nap egy kis szelet csokit megengedek magamnak, szerintem amennyit lótok-futok egész nap, annak a szénhidrátnak nincs ideje beépülni, rögtön elégeti a szervezetem.

Van néhány zöldség és gyümölcs amit kerülök, mert puffaszt, mint a banán, borsó, káposztafélék, rájöttem, hogy ezektől is volt mindig nagy a hasam, mert felfújnak.

Szülés után a hasizmom szétnyílt kissé, óvatos vagyok a felülésekkel is.

2014. nov. 13. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!