Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt van pár kép, hogyan...

Itt van pár kép, hogyan szabadulhatnék meg a bejelölt feleslegtől?

Figyelt kérdés
Milyen tornát és/vagy milyen diétát ajánlasz?
2010. jan. 19. 22:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja, a képek:

[link]


[link]

2010. jan. 19. 22:13
 2/13 anonim válasza:
77%
Felülések. Futás. Ha van akkor mini stepperen is tornázz.
2010. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Felülések??? Eszméletlen, hogy van még ember a földön, aki azt hiszi, hogy a felülésektől fog fogyni...

Kedves kérdező. Jó sok felesleg van rajtad, diétával tudsz lefogyni. Nézz körül itt az oldalon, számtalanszor leírtuk már, hogy hogyan lehet tartós eredményeket elérni. Napi 5-6 étkezés, grammra kiszámolt fehérje, szénhidrát, és zsírbevitel, vitaminok, ásványi anyagok, bőséges folyadék... olvasgass.

2010. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Eszméletlen, hogy van még aki azt hiszi, hogy fogyás = matematika. Nem kell a kalóriákat számolgatnod, mert bekattansz, ráadásul teljesen fölösleges. Egészséges táplálkozás (sok zöldség, kevés cukor, zsír és keményítő - kevés mesterséges adalék), és rendszeres mozgás, legalább heti ötször egy óra segíteni fog. ENNYI, nem bűvészet.


Elhiszem hogy most baromi divatos ez a pszeudo-tudományos hozzáállás, és még biztosan az is lesz kb. 3-4 évig, aztán kitalálják, hogy a kerozin fogyaszt. Nem kell minden hülyeségnek bedőlni. Inkább figyelj oda magadra, élj aktív életet és egyél "tényleg" finom dolgokat.

2010. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Azért kell számolgatni a kalóriákat, legalábbis eleinte, mert az embernek először gőze sincs, hogy miből mennyit ehet. Mi számít soknak. Márpedig ha több kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amit felhasznál, akkor az el fog raktározódni. Tetszik nem tetszik, ez van...

Sokan azt hiszik a tej jó... nem jó, mert pont annyi kalória van benne, mint akármelyik üdítőben... cukros is, zsíros is. Sokan azt hiszik ehetnek akár 5 banánt is lefekvés előtt, mert az csak gyümölcs. Tele van gyümölcscukorral, és alvás alatt azonnal zsírként fog elraktározódni. Sokan azt hiszik a joghurt nagyon jó dolog, főleg mert rá van írva, hogy 0,1% zsír. Nos a joghurtban soha nem a zsír volt a gond, hanem a cukor... főleg a gyümölcsjoghurtokban.

Szóval igenis kell a matek, mert anélkül csak vaktában lövöldözés van... De nem kell nekem hinni, lehet próbálkozni másképpen is... Én életmódot váltottam, így élek már jó ideje, ahogy elmondtam. 30 kilót adtam le, és soha nem jött vissza. Nagyon jól nézek ki :) Nem éhezem, nem koplalok, nem ájuldozom, és rengeteg energiám van... én számolgatom, nekem ennyit megér....

2010. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Fuss heti 4x40 percet. Napi 2-3 liter víz.

Ne egyél édességet. Ha ez betartod, fogsz fogyni.

2010. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A futásban az a csel hogy kell 30 perc kocogás mire elkezded égetni a felesleget. Ezért inkább fuss heti 2x 1 órát, mint mondjuk 4x felet.

De amúgy annyi hogy hosszú távon átlagban több kalóriát égess egy nap mint amit elfogyasztasz és fogyni fogsz folyamatosan, ennyi. Ne kínozd magad se túledzéssel se alultáplálással, váljon szokássá a mozgás (még ha kevés is) és kész.

2010. jan. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy nincs olyan gyakorlat ami egy kifejezett testrészről tüntetné el a zsírt, ilyen nem létezik.
2010. jan. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van,ha fogyni kezdesz nem csak a képen bejelölt részek lesznek kisebbek rajtad,hanem még pl a fülcimpa ,a kisujj,a toka stb. Bármennyire is elkeserítő,de sajna nincs olyan hogy célzott fogyás.
2010. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :D
2010. jan. 20. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!