Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellé milyen fitnesz...

Fogyókúra mellé milyen fitnesz férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi időben felszedtem pár kilót, elkezdtem fogyókúrázni, le is ment kb. 10 kiló, viszont 2 hónapja egy deka se akar lemenni, megállt a fogyás. Gondoltam bevezetek mellé egy kis mozgást is, mert szeretnék még egy 8-10-et ledobni. Valami DVD-re gondoltam, ti melyiket ajánlnátok? Én a Norbi - Kiképzés DVD-jével szemezgetek. Szerintetek ez férfiaknak is jó?


2010. jan. 20. 10:43
 1/9 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz a következő képpen jársz el: Lemész konditerembe megcsinálod a súlyzós edzést osztott edzéstervvel, ez megvan 40 perc alatt, utána fel a futópadra szobabiciklire és tempósan 40 percet tekersz/sétálsz és mire eltünik a felesleged spotos is leszel nem csak vékony.
2010. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel mindössze csak az a probléma, hogy ahol lakok onnan a konditerem autóval oda-vissza 1,5 óra óra. akkor erre még rájön az edzés, zuhanyzás stb. Ez akárhogy is számolom 3 óra, ennyi szabadidőm munka mellett pedig nem nagyon van.
2010. jan. 20. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a DVD-k kövér háziasszonyoknak valók, ha nincs konditerem akkor sétálj naponta 40 percet erőltetett tempóban. Ingyen van és többet is ér, mint a hombárfejű norbira és a csodálkozótekintetű pinokkió nejére a tv előtt buz.iskodni :D
2010. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó! Nagyon építő jellegű volt a hozzászólásod. :)

Én egy kis faluban lakom, nekem 1 óra oda 1 óra vissza lenne, amíg bebuszoznék a konditerembe a városba. Mivel reggel 8-tól délután 4-ig iskolában vagyok, hogy is mondjam ez nem igazán megoldható, hiszen másnapra készülni is kellene az órákra. Télen itthon tornázom, egyszerűen nem szoktam megmondani, hogy Rékára és társai dvk-re (mondjuk ebből kiderül, hogy lány vagyok), de hidd el férfiként is kipróbálhatod, nem kell lebecsülni, és a társak előtt egyszerűen ne mondj semmit, mert csak cikizni fognak, akármelyik dvd-re is mozogsz. Nyáron pedig kijárok a helyi focipályára futni. A mozgás pedig NEM szégyen akárhogy is próbáljátok bebeszélni. Az talán jobb, ha valaki egész nap ül, és hazaérve leroskad a tv elé, mert fáradt, és még 20 percet se szán rá egy átmozgatásra. :(

A fogyókúrát pedig ne hagyd abba, lehet, hogy most stagnál a súlyod, de rövidesen megint fogsz fogyni, a mozgás pedig hasznos jól érzedm a férfiaknak főképp. A múltkor olvastam, hogy a férfitest gyorsabban reagál a a diétára, a sportra, meg a fizikai munkára, hiszen a zsírsejtek kisebbek, mint a nőknél, tehát kevesebb zsírt tudnak elraktározni. Szóval szerintem egészítsd ki nyugodtan mozgással az eddigi fogyókúrádat. :)

2010. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A Kiképzést nagyon tudom ajálnani neked. Nekem megvan, állíthatom, hogy igen kemény! Nemrég jelent meg az új DVD-je norbinak, a Karate Fit, ami szintén jó lehet neked, ha szereted ezt a fajta mozgásformát. Vagy esetleg a régebbi a Finess Kickbox 1-2, Gladiátor Fitness. Ezek elég erős edzések szerintem.


A kövér háziasszonyoknak a Duci Tréningek valók, de azok is felhoznak arra a szintre, hogy menjenek a keményebb tornák. (Saját tapasztalat!)


Annak a hozzászólónak, aki lebecsmérelte ezt a tornát, annyit mondnanék, hogy nem szép dolog bármilyen mozgást lefikázni! Becsülendő, hogyha valaki tenni akar az egészsége érdekében, nem krémektől, meg hájrázó szerkezetektől várja a csodát, vagy csak töttyeszti a valagát a fotelben!


Nem csak a gyúrás létezik férfiak számára sem!

2010. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont most még bizonytalanabb lettem, mint voltam. :)
2010. jan. 20. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél bizonytalan! Tehát a lehetőségeid a következők:


1. Eljársz gyúrni

2. Otthon sportolsz DVD-re

3. Inkább nem csinálsz semmit.


1. Jó lenne, de kilőve, mert rengeteg idő megy el rá, ahogy írtad, ez nem férne bele a napirendedbe.


3. Nyilván a legrosszabb választás, ezért nem is ajánlom. :)


2. Mozogsz, fogysz, rugalmasabb leszel, javul a vérkeringésed, nő az állóképességed, gyorsul az anyagcseréd, egyre jobban bírod a fizikai terhelést, stb., stb.


Akkor miért is vagy bizonytalan? :))))))

2010. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 maundrel ***** válasza:

sztem nyugodtan tornázhatsz DVD-re, nincs benne semmi ciki. akinek meg volt a háziasszonyos beszólása.. hát én állítom hogy egy Norbi vagy Réka dvd-t nem csinált végig.

Sztem a Norbi -Kiképzés, Karate-fit, És Kick-box nagyon is jó férfiaknak. Én még csak a Kickbox-ot próbáltam, de majd kiköptem a tüdőmet mire végigcsináltam. (bár én lány vagyok)De tudom még ajánlani : Czanik Balázs - Capoira aerobik 1-2. ez még durvább. :D

2010. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy a háziasszonyos beszóló nem tornázhatott ezekre, különben ilyen eszébe sem jutna. Ha csak bele-bele nézett egy ilyen dvd-be akkor azt mondja, áh ezt én is meg tudnám csinálni. De azt már elfelejti, hogy már ki tudja hanyadik ismétlésszámnál tartanak, és aki tisztességesen megcsinálta annak már erősen "leszakad" a lába. :)

A múlkor egy kézilabdás barátnőm próbálta ki azt hiszem egy norbis kazettát, és azt mondta nem semmi. Edzésben van pedig rendesen, csak ezek a sokismétléses gyakorlatok azért más tipusú edzések, mint amiket ők csinálnak. Mindegy azóta egy rossz szót nem hallottam tőle, hogy miért ilyenekre tornázok nap mint nap. :)

2010. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!